Igor Kołacin szeroko o rozwoju i przyszłości sandy w Polsce

14 Styczeń 2013

W zeszły czwartek spotkaliśmy się z trenerem reprezentacji Polski w sanda, by omówić przyszłość tego sportu, którym w MMAnews interesujemy się coraz bardziej. Kickboxing z efektownymi obaleniami i wypchnięciami z pozbawionej lin platformy coraz bardziej się w Polsce rozwija, a Igor Kołacin w powyższym wywiadzie dokładnie omawia zasady i taktykę walki w tym dostosowanym do MMA stylu. Oprócz tego dowiecie się, kto rządzi na światowej scenie sandy, kiedy i gdzie będzie można zobaczyć dobre walki w tej formule oraz więcej o występach Piotrka Strusa w Chinach. Igor jako konkretny człowiek nie marnuje żadnej minuty tego wywiadu, dzięki któremu w ekspresowym tempie złapiecie podstawową wiedzę o polskiej scenie sanda sanshou.

Komentarze

 • jan

  nie wiem czy Strus dobrze robi że to trenuje, to wogóle inna taktyka w walce niż w MMa, a potem trzeba się pzrestawiać

 • wu

  Dwie walki i puchar świata? to było czterech startujących? niezły puchar świata

 • z czego wiem to Piotrek przeszedł do finalu ze względu na kontuzje któregoś z zawodników więc napewno było ich 8 ” chyba „

 • onetu

  Wielowątkowy wywiad. Trochę za dużo o tych zawodnikach ale część o samej sandzie i mistrzostwach bardzo dobra.

 • Paweł

  Do turnieju na pucharze świata zostało zakwalifikowanych tylko czterech zawodników. Piotrek załapał się ze względu na medal zdobyty na mistrzostwach europy.