KSW przedłuża kontrakt z Mattem Horwichem + wywiad video

22 Styczeń 2013
KSW przedłuża kontrakt z Mattem Horwichem + wywiad video

Matt Horwich (28-21-1) wydaje się być ostatnio w wyjątkowo dobrej fazie swojego życia. Jego podwójny „winnin streak” na KSW tylko potwierdza, że „Surfujący między wymiarami rzeczny szablo zębny delfin” (obecny nick Matta) nareszcie odnalazł równowagę. Jego wygrane cieszą również federację, która postanowiła odnowić z nim kontrakt, na kilka kolejnych walk.

Znaleziony dzisiaj rano wywiad z Horwichem, przypomniał nam, że jest to dobry moment, aby zainteresować się naszym walecznym gościem z Ameryki. W porannej rozmowie z Maciejem Kawulskim, usłyszeliśmy:

Po negocjacjach z jego obecnym menedżerem, postanowiliśmy przedłużyć kontrakt z Mattem na kilka pojedynków. Nie wiemy jeszcze kiedy dokładnie wystąpi ponownie w Polsce, ale będzie to pierwsza lub druga połowa tego roku. Wszystko zależy od tego jak rozegrają się wydarzenia na KSW 22 i 23, bo te wydają się już obstawione. Z Horwichem celujemy więc w kolejne eventy, ale – jak mówiłem – zależy to od tego, jak potoczą się najbliższe sprawy w ringu.

Poniżej prezentujemy świeży wywiad z Amerykaninem, który opowiada o bieżących wydarzeniach, wspomina m. in. o jego dobrej passie na KSW i wyraża się ciepło o swoich fanach w Polsce.

Komentarze