KSW przedłuża kontrakt z Mattem Horwichem + wywiad video

22 Styczeń 2013
KSW przedłuża kontrakt z Mattem Horwichem + wywiad video

Matt Horwich (28-21-1) wydaje się być ostatnio w wyjątkowo dobrej fazie swojego życia. Jego podwójny „winnin streak” na KSW tylko potwierdza, że „Surfujący między wymiarami rzeczny szablo zębny delfin” (obecny nick Matta) nareszcie odnalazł równowagę. Jego wygrane cieszą również federację, która postanowiła odnowić z nim kontrakt, na kilka kolejnych walk.

Znaleziony dzisiaj rano wywiad z Horwichem, przypomniał nam, że jest to dobry moment, aby zainteresować się naszym walecznym gościem z Ameryki. W porannej rozmowie z Maciejem Kawulskim, usłyszeliśmy:

Po negocjacjach z jego obecnym menedżerem, postanowiliśmy przedłużyć kontrakt z Mattem na kilka pojedynków. Nie wiemy jeszcze kiedy dokładnie wystąpi ponownie w Polsce, ale będzie to pierwsza lub druga połowa tego roku. Wszystko zależy od tego jak rozegrają się wydarzenia na KSW 22 i 23, bo te wydają się już obstawione. Z Horwichem celujemy więc w kolejne eventy, ale – jak mówiłem – zależy to od tego, jak potoczą się najbliższe sprawy w ringu.

Poniżej prezentujemy świeży wywiad z Amerykaninem, który opowiada o bieżących wydarzeniach, wspomina m. in. o jego dobrej passie na KSW i wyraża się ciepło o swoich fanach w Polsce.

Komentarze

 • irys

  Fajnie. Kibice go lubią, traktują jak swojego, ma lepsze przyjęcie niż niektórzy polscy zawodnicy. Czego chcieć więcej. Jest w kategorii 84 która jest bardzo mocno obsadzona więc jest z kim walczyć. Miło będzie dalej oglądać Horwicha na ringu KSW.

 • Pako

  calkiem nietypowy czlowiek lecz go bardzo lubie 🙂 sympatyczny gosc,bardzo fajnie ze przedluzyli z nim kontrakt 🙂

 • pablomma

  Bardzo sie ciesze, wporzo gościu 🙂

 • adam

  nie mam nic do matta, ale gosc gada jakby mial wyprany mozg przez jakas sekte.. mialem znajomego, ktory zostal zwerbowany przez mormonow i wypowiadal sie w podobnym stylu.. koniec offtopu:P
  przyda sie na rozpiske ksw, bo jak dotad zawsze stawial zaciety opor naszym, w przeciwienstwie do jego innych kolegow po fachu zza wielkiej wody..

 • tomox

  „Surfujący po multiświatach szablozębny delfin rzeczny” tak to przetłumaczył Juras na ksw 21 😀 bardzo dobry news, Matt to dobry zawodnik i ciekawy człowiek, fajnie będzie go zobaczyć kolejny raz w Polsce

 • El Hombre

  Horwich to jest oryginał 🙂

 • F. Georgiew

  Juras musiał czytać MMAnews, bo dwa dni wcześniej postawiliśmy na spolszczenie tej ksywki w opisie media treningu Matta. Tzn. mógł to zrobić sam, ale po cichu liczę, że było inaczej 😉

 • dominion

  Bardzo lubię Horwicza za jego poglądy na świat i kosmos, oraz życie poza-ziemskie, Boga, dusze.

  Jest takim Jak Ja człowiekiem-człowiekiem Oświetlonym. I dlatego co mówi to może być za trudne, zbyt skomplikowane do zrozumienie innym ludziom, ponieważ tacy jak Ja i On jesteśmy na innym poziomie ewolucji naszych duchów.

  Jeszcze lepiej mi się słucha go w wywiadach ponieważ angielski to mój drugi język.

  Dobry ruch KSW że dali mu więcej walk – dzięki K & L.

 • Pako

  @Dominion nie jedz wiecej tych grzybow :D:DDD

 • Blade

  Horwich, to bardzo fajna postać i chętnie go zobaczę na kolejnych galach KSW.

 • dominion

  @Pako

  Będę jadł :=) jam jam

  Szanujemy Horwicza za jego charakter, za to że mówi to co myśli, za to że nie obraża innych religi (nie jak inni zawodnicy), za to że wie i rozumie że w to co wierzy jest prawdą. On ma racje, on jest oświetlony. Wielu z Was by nazwało takich jak My „Illuminati”. Może i nimi jesteśmy, może.

  mniam mniam