Mateusz Zawadzki podpisał kontrakt z KSW

25 Styczeń 2013
Mateusz Zawadzki podpisał kontrakt z KSW

Federacja KSW najwyraźniej przygotowuje się do wyścigu zbrojeń, który rozpoczęła wraz z początkiem tego roku. Większa ilość planowanych gal sprawiła, że trzeba było sięgnąć po posiłki. Na oficjalnej stronie i facebooku organizacji przed chwilą pojawiła się informacja o tym, że słynny Mateusz „Barni” Zawadzki (8-1-1) podpisał kontrakt z KSW. Dlaczego słynny? O tym dowiecie się z dalszej treści posta.

Choć zawodową karierę zaczął od porażki – jedynej na jego koncie, od 2009 roku do dnia dzisiejszego – Mateusz nie poddał się i w ciągu zaledwie dwóch lat walczył aż dziewięć razy, nie przegrywając ani razu. Reprezentant Ełku, prawdopodobnie wystąpi dopiero w drugiej połowie tego roku, bowiem jeszcze w kwietniu, czeka go ostatnia walka dla organizacji 3F w Suwałkach.

Dla tych, którzy nie kojarzą Mateusza Zawadzkiego, warto przypomnieć pamiętne nagranie naszego autorstwa, na którym fighter zderzył się głową ze swoim przeciwnikiem na turnieju w Paczkowie, pod koniec roku, kończąc z oficjalnym wynikiem „techniczny remis”. Video podbiło internet osiągając prawie pół miliona wyświetleń w krótkim czasie a po drodze odwiedziło telewizję Spike TV w Stanach Zjednoczonych.

Komentarze