Mateusz Zawadzki podpisał kontrakt z KSW

25 Styczeń 2013
Mateusz Zawadzki podpisał kontrakt z KSW

Federacja KSW najwyraźniej przygotowuje się do wyścigu zbrojeń, który rozpoczęła wraz z początkiem tego roku. Większa ilość planowanych gal sprawiła, że trzeba było sięgnąć po posiłki. Na oficjalnej stronie i facebooku organizacji przed chwilą pojawiła się informacja o tym, że słynny Mateusz „Barni” Zawadzki (8-1-1) podpisał kontrakt z KSW. Dlaczego słynny? O tym dowiecie się z dalszej treści posta.

Choć zawodową karierę zaczął od porażki – jedynej na jego koncie, od 2009 roku do dnia dzisiejszego – Mateusz nie poddał się i w ciągu zaledwie dwóch lat walczył aż dziewięć razy, nie przegrywając ani razu. Reprezentant Ełku, prawdopodobnie wystąpi dopiero w drugiej połowie tego roku, bowiem jeszcze w kwietniu, czeka go ostatnia walka dla organizacji 3F w Suwałkach.

Dla tych, którzy nie kojarzą Mateusza Zawadzkiego, warto przypomnieć pamiętne nagranie naszego autorstwa, na którym fighter zderzył się głową ze swoim przeciwnikiem na turnieju w Paczkowie, pod koniec roku, kończąc z oficjalnym wynikiem „techniczny remis”. Video podbiło internet osiągając prawie pół miliona wyświetleń w krótkim czasie a po drodze odwiedziło telewizję Spike TV w Stanach Zjednoczonych.

Komentarze

 • dominion

  hehe to było śmieszne

 • Pako

  twarde baniaki 😀

 • dominion

  Już widzę jego intro na ring kSw:

  Jeden z najlepszych Polski zawodników, rekord 8-1, a to jest jego trailer.

 • MAKI

  dominion mogłeś sobie darować ten komentarz 😉

 • dominion

  Hej pierwszy raz słysze o tym zawodniku od mmanews, jeżeli na kogoś tykać palcem to na nich 🙂

 • lange

  dominion…jak mozesz kojazyc goscia jak ty sie innteresujesz bardziej bajkami niz mma ;D

 • Ultimate

  dominion nic dziwnego skoro ciągle prosisz o zestawieniach typu tyberiusz vs bazelak i mówisz o tej walce że bedziesz się nią jarał
  jakby to zestawienie miało cokolwiek wspólnego z MMA, wolisz zestawienia freakowe niż prawdziwe MMA więc niedziwie się że nie znasz zawodników którzy nieszczekają w mediach, a trenują

 • dominion

  ponieważ to nie moja praca odnajdywać zawodników, to ich praca jest być odnalezionymi.

 • dominion

  @ultimate

  Tyberiusz to osiągnięty zawodnik sportów.
  patrz: https://pl.wikipedia.org/wiki/Tyberiusz_Kowalczyk

  Nie uważam go za freaka, wygląda na wielkiego ciężkiego. Bazelak też ma jakieś osiągnięcia. Oboje są znani z podobnymi rekordami. Napewno wolałbym ich niż Sappa, Najmana i Burnieke.

 • dts

  Dobre info!Solidny, dobrze prowadzony zawodnik z Zawadzkiego. W końcu chłopaki z Ełku wychodzą z cienia. Pozdrowienia z Białegostoku!

 • tomox

  może wkońcu ksw zrobi u siebie troche miejsca dla młodych talentów kosztem freaków, gdyby tylko jeszcze mieli undercard