Foto galeria po MMA Challengers 8 – część II

autor:
14 Styczeń 2013
Foto galeria po MMA Challengers 8 – część II

MMA Challengers 8

Zapraszamy na drugą część zdjęć z sobotniej gali MMA Challengers 8.

Komentarze

 • Artur Bartos

  Nie chciałbym być nieuprzejmy, przemądrzały i hejtować, ale wasze zaangażowanie w tę galę, ilość wywiadów i postów to strzelanie do komara z armaty. Mało, albo w ogóle nieznani zawodnicy, ich błyskotliwość i wygadanie jest na bardzo słabym poziomie. No przecież nie o słowa tu chodzi, ale walk też nie można nigdzie zobaczyć. W efekcie słuchamy przez dwie minuty dukających gości jak opowiadają o swojej walce.
  Krótko mówiąc wywiady to chyba nie najlepszy pomysł na tego typu gale. To nie KSW i nie można stosować tych samych technik dziennikarskich co na KSW.
  Ilość komentarzy pod postami chyba potwierdza to co mówię.

 • Darek

  Zamiast się produkować po prostu zmień stronę na np. wp – tam piszą głównie o KSW.

 • Iras

  Fajne foty! Z tą muzyczką tworzą dobry klimat 🙂

 • Buba

  Powinna być jedna osoba, która znajduje idiotów po IP i strzela im w łeb. Zxc, Bartos, dominion i reszta parchów, która nie doświadczyła ewolucji na równi z resztą ludzi. Ale Bartos własnie przescignał kolegów.

 • Artur ilość komentarzy po postami (jak ty to ująłeś) potwierdza, że jesteś troszkę nie w temacie. Taki kwadratowy nietrafiony komentarz..

 • F. Georgiew

  Choć kompletnie nie zgadzam się z wypowiedzią Artura, choćby ze względu na niezłe jak na małą galę oglądalności tych materiałów (w zasadzie wszystko widziało co najmniej kilkaset osób w ciągu kilkudziesięciu godzin, przy natłoku innych materiałów i ostatniej gali SF), to daleki byłbym od porównań i nazywania go parchem. Trzymajmy wszyscy poziom, ostatnio jest naprawdę dobrze.