Michał Fijałka vs. Karol Celiński na MMA Attack 3!

10 Styczeń 2013
Michał Fijałka vs. Karol Celiński na MMA Attack 3!

Pierwsze pełne zestawienie na MMA Attack robi duże wrażenie. Nieco słabo eksploatowana w Polsce waga półciężka dostaje pojedynek na szczycie, w którym zmierzą się Michał „Sztanga” Fijałka i Karol Celiński.

Michał Fijałka od czasu nieudanego rewanżu z Hansem Stringerem zdecydował się na przerwę od występów w MMA. Jednak polscy fani znają go dobrze z niekwestionowanych umiejętności parterowych i wyraźnej tendencji do kończenia walk przed czasem.

Karol Celiński, trenujący na co dzień w Arrachionie Olsztyn, znany jest z dominujących występów i podobnej do Michała niechęci do oddawania walk w ręce sędziów. Jego przejście do wagi półciężkiej zostało bardzo pozytywnie odebrane w środowisku i może on stanowić w niej realną siłę. Ostatnią walkę z Yurim Gorbenko na ProFC 43 zwyciężył w pierwszej rundzie, poddając Ukraińca trójkątem.

Ta walka to zdecydowanie oczekiwany powiew świeżości w polskiej wadze półciężkiej, która poza występami Janka Błachowicza niespecjalnie daje nam okazję zobaczyć czołowych fighterów walczących w granicach naszego kraju.

Komentarze

 • MAKI

  Super ! Ciekawe zestawienie 😀 Coraz bardziej się przekonuję do MMAA jako zagorzały fan KSW

 • El Hombre

  Zajebiste zestawienie 🙂

 • Ultimate

  Dobre zestawienie półciężkich

 • dominion

  I like it.

 • Buba

  Pan Dariusz ma łeb na karku.

 • dominion

  Chciałbym żeby tak wyglądała karta :

  Burneika vs. Tyberiusz

  Grabowski vs. Economou

  Drwal vs. Branch

  Jotko vs. Azaitar

  Fijałka vs. Celiński

  Sobotta vs. Tulshaev

  Hallmann vs. Puhakka

 • mroczny rycerz pogromca mma atack

  pan dariusz to gangster i dobrze sie zbroji;D

 • dominion

  Ale tak naprawdę to bym chciał

  Tyberiusz vs. Bazelak

  Grabowski vs. Tim Sylvia

  Hallman vs. Puhakka

  Burnika wogule mnie nie interesuje, ponieważ niecierpie typa, ale z przykrością wiem że Polacy uwielbiają go i pewnie z nim odbędzie się gala.

 • Sobotta vs Tulshaev ? Mahomed 7-8 MMA ? hehe jaki widzisz tu sens ? co to za wyzwania dla sobotty by było . . . Mi sie widzi to tak :
  Grabowski vs Monson / Garner
  Drwal vs Tor Troeng / jessie teylor
  Jotko vs chris Fields
  Sobotta vs yasubey enemoto
  Hallman vs Puhakka / Conor Mcgregor 😀

 • dominion

  Ciekawe ile kasy mu płacą za występ na MMA Attack?

  Może ktoś się orientuje?

  Wiem (z tego co czytam po jego postach na forum) że James Thompson szuka pracy, możliwe że walczył by za wiele mniej.

  Także lubie oglądać walki Niko Puhakki (czy jestem z tym same?) którego Ka Ez Wu się pozbyło ponieważ pozamiatał wszystkimi ich zawodnikami.

  Stav Economou jest niezłym bykiem z którym się zapoznałem na Cage Rage kiedy jak dziki niedźwiedź cały czas bił do przodu, atakował nigdy nie ustępywał wyrzeźbionemu jak kulturysta doktorowi Bartkiewiczowi. Od tamtąd byłem jego fanem.

 • Rodzynello

  @up nie musisz spamować.

 • zDalekaWidacLepiej

  Nie wiesz ze Puhakką nie jest zainteresowany Polsat? Poza tym dla Koksa raczej Piotrkowicz.

 • dominion

  Nie wiem bo polityką się nie interesuje tylko sportem MMA.

  Moim zdaniem pozbyli się go ponieważ z łatwością by rozwalił ich wszystkich promowanych herosów czeczeńskich.

 • Jaki sens znowu pokazywać Fijałke,przecież przegrał swój rewanż z Hansem 22letnim chłopakiem,miał swoją szanse nie wykorzystał jej i nie pokonał go przy swojej widowni to po co go znowu pokazywać i lansować dać szansze komuś młodemu sie pokazać,on miał już swoją szanse i przegrał ją

 • fijałka przegrał jednogłośnie nawet ani razu go nie uderzył w twarz nić kompletnie nie zrobił poza tym że wytrwał jakimś cudem do końca walki

 • olo

  Po co znowu pokazywac fijałke przecież przegrał jedno głosnie swoją walke z Hansem,nie miał najmniejszych szan nawet raz go dobrze nie uderzył,nie wiem jaki cudem wytrwał do końca,chyba tylko dla tego ze walczył przy swojej widowni,jaki sens go znowu pokazywac i lansowac,miał swoja szanse i ją przegrał,dwa razy z tym samym zawodnikiem,22 letnim zawodnikiem,dać szanse sie pokazac innym młodym zawodnikom a nie lansowac zawodników którzy przegrywają swoje walki

 • Fijałka nadaje się tylko do walki z hartkorowymi koksu z pobliskich wiosek Dziwnowa, w których stoi na bramce

 • edi

  Czemu walka Fijałki przeciez przegrał jednogłosni,nie miał najmniejszych szans z nim,nawet jednym ciosem go nie zaskoczył,to Hans powinien walczyc z Karolem,Fijałka miał swoją szane pokazac sie publiczności przegrał drugi raz z młodzitkim 22 letnim Holendrem,i powinien z nim walczyc Karol,i bysmy zobaczyli czy ma znim szanse,jak by przegrał to nastepnemu Polakowi dac szanse,ilez mozna patrzec jak Fijałka przegrywa