Ostatnie słowa Belforta i Bispinga przed UFC on FX 7

19 Styczeń 2013
Ostatnie słowa Belforta i Bispinga przed UFC on FX 7

Gorąca pogoda w Sao Paulo, tylko podgrzewa atmosferę przed dzisiejszym UFC on FX 7. U bukmacherów, Belfort traktowany jest jako faworyt z delikatną przewagą, jednak to wcale nie deprymuje krewkiego Brytyjczyka a wręcz sprawia, że chce tej walki jeszcze bardziej.

„Mogę znokautować Vitora w pierwszej jak i w piątej rundzie. To dla mnie nie ma znaczenia.” – powiedział Michael Bisping. Dalej również nie odpuszcza Brazylijczykowi i dodaje:

Nie ma taktyki w tym co mówię. Mówię jedynie to co myślę, mówię prawdę.
Vitor większośc walk wygrał w pierwszej rundzie przez KO/TKO. Kiedy walka trwa coraz dłużej, jest mu coraz ciężej wygrać.

Ostatnie 24 godziny „The count” spędzi na odpoczynku, piciu mnóstwa płynów i spożywaniu regularnych posiłków, aby zregenerować siły po ostrym zrzucaniu wagi.

Ten jeden raz na konferencji prasowej, kiedy Vitor Belfort dał się ponieść emocjom, wystarczył żeby w oczach wielu wyglądało to jakby obnażył swoje prawdziwe ja. W wywiadzie po ważeniu, „Phenom” wyjaśnił swoje powody, twierdząc że była to wiadomość, którą wysłał do Bispinga oraz do wszystkich fanów na całym świecie.

W głębi duszy jestem gotowy. Ryczę jak lew. Nie lekceważę go i dzisiaj miałem wiadomość. Ta wiadomość miała potężną siłę. Jezus oznajmił, że jestem zwycięzcą a nie ofiarą. To ważne, aby mieć tego świadomość. Jestem więc gotowy na wszystko co on ze sobą przyniesie do oktagonu.

Całe przygotowania spędził tym razem w jego nowym klubie Blackzillians, w którym trenuje Rashad Evans, który w 2007 pokonał Michaela przez niejednogłośną decyzję. W takim wypadku każda rada może być na miarę złota.

Rashad to świetny sparring partner i zawsze dzielimy się wspólnie swoją wiedzą. Rzecz w tym, że Michael Bisping bardzo ewoluował od tamtej chwili. Uważam go za wspaniałego przeciwnika, dlatego oczekuję wspaniałego pojedynku. Oczekuję twardych przeciwników, nie wybieram sobie walk, ja akceptuję wszystkie walki. Oczekujcie, że dam z siebie wszystko. To jedyne co mogę zaoferować i to jedyne, czego możecie się spodziewać.

Transmisja gali UFC on FX 7 na żywo, rozpocznie się dzisiaj w nocy, o godzinie 3:00, na kanale Orange Sport. Powtórki będzie można zobaczyć w niedzielę o: 8:00, 14:15 i 20:15.

Komentarze