Pierwsze słowa zwycięzców UFC on FOX 6

27 Styczeń 2013
0
Pierwsze słowa zwycięzców UFC on FOX 6

Pierwsze chwile po walce to zawsze te najbardziej świeże i przepełnione emocjami słowa, z których często można wyciągnąć coś istotnego. W środku posta pierwsze słowa zwycięzców głównej karty UFC on FOX 6.

Ricardo Lamas:

Czuję się wspaniale. Zawsze denerwuję się przed walką, ale będąc w domu w Chicago, z rodziną, fanami i przyjaciółmi, byłem bardziej spokojny niż przed jakimkolwiek innym pojedynkiem.
(o wygranej przez G&P) Jeżeli znajdę się u góry nad tobą, lepiej uważaj. Nie pozwolę ci wstać, dopóki nie będziesz krwawił lub dopóki cię nie znokautuję.

Anthony Pettis:

Dana White, co muszę robić żeby dostać walkę o pas?
Widziałem go (Cerrone) pod klatką z wysoko uniesionymi rękami. Przy mnie tego nie rób (odnośnie kopnięcia kolanem).
Donald jest niebezpieczny. Nie chciałem podejść do niego nierozważnie, nie jestem głupi, więc rozegrałem to bezpiecznie. Donald wyzwał mnie na pojedynek mówiąc, że się go boję, nie powinien był tego robić. Ja nie boję się nikogo, chcę mistrza, chcę mieć pas jak najszybciej to możliwe.
Dzisiaj mam urodziny, więc ten bonus (za nokaut) byłby mile widziany.

Demetrious Johnson:

To była świetna walka. Trenowałem do niej przez 14 tygodni, szlifując swój klincz muay thai, pracując nad wszystkim innym, starając się być coraz lepszym fighterem MMA.
(Odnośnie nockdownu w drugiej rundzie) Wiesz, byłem w niebezpiecznym położeniu, ale jestem w świetniej formie, to się będzie zdarzało. To jak podczas pływania, zostaniesz ochlapany wodą. Tu tak samo, musisz swoje dostać, czuję się dobrze.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o