Randy Couture podpisał kontrakt z Bellatorem

29 Styczeń 2013
Randy Couture podpisał kontrakt z Bellatorem

Spółka Viacom warta – wg Dany White – 5 miliardów dolarów, jest w stanie sporo namieszać na rynku MMA. Pytanie, jak bardzo tego chcą i na ile MMA jest rynkiem generującym zysk w porównaniu do innych branż, do których sięgają macki Viacomu?

Nowa umowa ze Spike TV, nowi zawodnicy to tylko początek tegorocznych zmian, bo teraz Randy Couture pojawi się w roli trenera reality show, realizowanego przez BFC.

Wielokrotnie powtarzaliśmy jak mantrę słowa Burta Watsona, że sekretem UFC jest lojalna ekipa współtworząca show. Widzieliśmy już w jaki sposób zemściło się UFC na tych, którzy dali się skusić pieniędzmi nieistniejącej już organizacji Affliction.

Teraz, swoich sił postanowił spróbować emerytowany Randy Couture, który podpisał wieloletni kontrakt z Viacomem a jedną z ról w jakich sprawdzi się w pierwszej kolejności, będzie wspomniana rola trenera w ichniejszym reality show. Zdjęcia rozpoczynają się już w lutym a rezultat zobaczymy w drugiej połowie tego roku.

Umowa obejmuje wiele różnych projektów spod ramienia Viacom i tylko czas pokaże, w jakiej roli zaprezentuje się „The Natural”. Najwyraźniej jest to bardzo dobry czas na to, żeby być blisko Bellatora a najbliższe dni lub godziny udowodnią, czy UFC postanowi zrobić cokolwiek z tym faktem.

Komentarze

 • Pietrrokov

  WoW!

 • Pietrrokov

  Jestem w szoku!!! Jeszcze zobaczę niedługo newsa, że Liddell podpisał kontrakt z Bellatorem….Nikt tego chyba się nie spodziewał!

 • Ultimate

  Dobrze zapłacili to poszedł, Chucka też bym tam widział
  Dzięki temu Bellator się umacnia i będzie coraz głośniej o nim

 • Dżejms

  za te chwytliwe tytuły to ja wam kiedyś podłoże bombe pod siedzibe redakcji 😛

 • Pako

  Strikeforce juz nie istnieje to inna organizacja chce wskoczyc na jej miejsce 😀 bardzo fajnie 😀 zobaczymy co bedzie dalej

 • zxc

  Jestem tylko małym bączkiem którego przypadkiem puściła mamusia 🙁

 • zxc

  Jakiś pajac na górze się pode mnie podszywa 🙂

 • zxc

  Już nawet wiem kto „lebovski”- dziecko, które jest tylko wacrabem, nie umie czytać i nie potrafi skorelować faktu, ze krytyka może być pomocna.

 • asdasd

  Nie chcę mi się wierzyć, że to prawda… Jedna z największych gwiazd ufc i takie coś, ktoś orientuje się jakie Randy miał ‚stosunki’ ;d z Daną i braćmi Ferrita?

 • HectorUFC

  UUUU to Dana White się wkurzy. Bellator rośnie w siłę. Może niedługo UFC kupi Bellator xD. Mam nadzieje że nie.

 • Transi

  1. UFC nie kupi Bellatora. Kupić go może Zuffa, a UFC – zabrać zawodników.
  2. Dlaczego Dana ma się wkurzyć i dlaczego Randy ma mieć kłopoty? O ile się orientuję, to jest na fighterskiej emeryturze [b]poza kontraktem z Zuffa[/b] i może robić co chce. Gdyby rozpoczął działanie przeciw UFC (nie wiem, skandalizujący pamiętnik o tym jak chodził do Fryzjera ustawiać pojedynki), to można mu zarzucić brak lojalności. Ale współpraca z BFC? Ktoś tu konkurencję wolnorynkową bierze zbyt ideologicznie i potem wsadza takie nadęte slogany jak „UFC zemściło się”. Bez przesady.

  Inna sprawa, jeśli wiąże go kontrakt, który zakazuje mu działalności na rzecz innych federacji. To wtedy trzeba rzec, że Randy nie dochował lojalności.

 • Seba

  Z tej okazji Dana przygotował specjalną nagrodę na Randiego https://mmaffun.blogspot.com/2013/02/ufc-hole-in-flames.html