Road To GLORY USA – turniej wagi średniej już 9 lutego w Los Angeles

autor:
24 styczeń 2013
0
Road To GLORY USA – turniej wagi średniej już 9 lutego w Los Angeles

W Los Angeles, na początku lutego, odbędzie się pierwszy turniej z cyklu Road To GLORY USA. Zawody mają wyłonić kolejnych dobrze zapowiadających się kickboxerów w Stanach Zjednoczonych. Tym razem walki toczyć się będą w wadze średniej. Stawką jest roczny kontrakt z organizacją GLORY oraz 20.000 $.

9 lutego w Los Angeles odbędzie pierwszy turniej wagi średniej z cyklu Road To GLORY. W zawodach weźmie udział ośmiu fighterów na zasadzie pojedynczej eliminacji. Oznacza to, że czterech zwycięzców kwalifikować się będzie do walk półfinałowych. W lutym będziemy mogli obejrzeć i ocenić formę Eddie’ego Walkera, Andrew Kapela, Van Wyk Poveya, Caseya Greena, Edgara Del Fierro, Jonarha Junio oraz Evgenya Zotova. Walką rezerwową będzie pojedynek pomiędzy Aframem Egbochuku (2-0, 2 KO) a Jacobem “King Cobra” Possem (9-1, 4 KO). Jeżeli któryś z zawodników nie będzie mógł wziąć udziału w walce półfinałowej z powodu kontuzji zwycięzca pojedynku rezerwowego zastąpi jego miejsce.

Zwycięzca turnieju zdobędzie nagrodę główną w wysokości 20.000 $, roczny kontrakt z organizacją GLORY a także szanse na udział w turnieju One-Night GLORY, w którym nagrodą główną będzie 600.000 $.

Dyrektor GLORY, Marcus Luer, powiedział :

„Turniej Road To GLORY USA ma na celu wyłonienie najlepszych zawodników poszczególnych wag w Stanach Zjednoczonych. Tym razem będziemy mogli obejrzeć walki w kategorii średniej – ośmiu młodych, głodnych ogólnokrajowych a także światowych sukcesów zawodników, walczyć będzie nie tylko o kontrakt, pieniądze, ale również o prestiż – w jednym z najbardziej znanych miejsc na świecie – Hollywood w Los Angeles”.

Warto przypomnieć, że organizacja GLORY zorganizuje w Stanach Zjednoczonych cykl sześciu turniejów w różnych kategoriach wagowych. Z pewnością zawody odbędą się w dywizjach : muszej, lekkiej, półśredniej, średniej, półciężkiej i ciężkiej.

Więcej informacji o innych turniejach już wkrótce.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x