Seminarium z Maciejem Glabusem i Kamilem Umińskim

07 Styczeń 2013
12

W zeszły weekend odbyło się seminarium z Maciejem Glabusem, gdzie z pomocą Kamila Umińskiego „Alf” pokazał kilka technik zapaśniczych i parterowych. Spotkanie należy zaliczyć do bardzo udanych, a wprawne oko dostrzeże na powyższym filmie plejadę istotnych postaci z polskiego świata MMA, od Martina Lewandowskiego, przez Anzora i Arbiego, aż po posiadacza 4 dana w judo – Krzysztofa Wiłkomirskiego oraz innych grapplerów i zawodników sandy. Robiliśmy o wiele lepsze filmy, ale i tak postanowiliśmy posklejać to, co zarejestrowała kamera, by ćwiczący dostali pamiątkę z seminarium. Zobaczycie minutę technik pokazywanych na seminarium, a następnie pojedyncze akcje z walk oraz skrót z walki „Alfa” z „Profesorem”.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
F. Georgiew
Gość
F. Georgiew

A, jeszcze jedno. To, co jest o wiele ważniejsze, to fakt, że walczę z olimpijczykiem i wielokrotnym medalistą zawodów w judo.

F. Georgiew
Gość
F. Georgiew

Panowie, nie macie racji, wpiszcie sobie Raphael dos Santos w STCenter Łódź, tam są dwa moje poddania nawet 😉

Artur
Gość
Artur

Zapraszam do odwiedzania strony PJ Promotion Group na fejsie – http://www.facebook.com/PJPromotionGroup. Jutro punktualnie o 9 pojawi się informacja o kolejnym seminarium.

Marcinmma
Gość
Marcinmma

Świetne, wiecej takich fimlików 🙂

tomox
Gość
tomox

@dominion
spokojnie, do mmaa3 jeszcze niecałe 4 miechy, z czasem na pewno będą pojawiać się kolejne informacje i wywiady, troche cierpliwości 🙂

dominion
Gość
dominion

Czy by zawalczył z Nastulą o pas KSW?

Nastula vs. Grabowski

Mega Hit

dominion
Gość
dominion

Żebym nie zapomniał!

Wywiad z Grabowskim także byłyby świetny. Czy już zna swojego rywala? Jakie ma dalsze plany? Czy wystąpi na KSW? Czy KSW się z nim kontaktowało? Itd.

dominion
Gość
dominion

DO REDAKCJI

Proszę Was (i napewno wielu innych zawodników) o wywiady z Tyberiuszem i czy by zawalczył z Burneiką itd. oraz wywiad z Kamilem Bazelkiem czy z nim MMAA się kontaktowały i czy mógłby (czy jego kontrakt z KSW jest dalej istotny czy nie itp.) zawalczyć dla MMAA? I co sądzi o słowach Macieja K. że on już nie wystąpi na KSW itp.

Nie wiem dlaczego tego nie ma, to jest ciekawe!

Konkurencja nie robi tych wywiadów bo im korona spadnie z głowy, czysty idiotyzm. Jako dziennikarze powinniści (jeżeli możecie) robić takie wywiady.

Także wywiad z D. Cholewą i przyszłości MMAA.

Prosimy!

FranekFAN
Gość
FranekFAN

Właśnie miałem o tym pisać xD

tomox
Gość
tomox

no i w końcu zobaczyliśmy Franka w akcji 😀

Zigi
Gość
Zigi

Ale fajnie sie kulajo 🙂

dominion
Gość
dominion

Jeff Monson komentuje o Aleksandrze i hep C na reddit:

https://www.reddit.com/r/AnarchistNews/comments/1563yr/jeff_monson_anarchist_mma_fighter_ama/c7jp89y

https://www.reddit.com/r/AnarchistNews/comments/1563yr/jeff_monson_anarchist_mma_fighter_ama/

Jednak to prawda była i dlatego Aleks nigdy nie walczył w USA. Dla Monsona powiedziano to dopiero pare godzin przed walką, na którą i tak się zgodził i dlatego jego boks wyglądał tak strasznie bo się bał go uderzyć.