Seminarium z Mariuszem Cieślińskim i Damianem Janikowskim

23 Styczeń 2013
Seminarium z Mariuszem Cieślińskim i Damianem Janikowskim

Szykuje się niezła gratka dla tych z Was, którzy chcą szlifować swoje muay thai oraz umiejętności zapaśnicze. Już 2-go lutego, we Wrocławiu, odbędzie się seminarium, które poprowadzą: mistrz świata w muay thai – Mariusz Cieśliński oraz medalista olimpijski w zapasach – Damian Janikowski. Dodatkowo, specjaliści żywieniowi opowiedzą Wam jak dbać o odpowiednią dietę, żeby zjeść dobrze i jednocześnie nie dać się zwariować.

Jest to nowy cykl seminariów, które będą regularnie odbywały się w całym kraju. Oto garść informacji, które powinniście wiedzieć:
– od 10:00 do 12:00 Mariusz Cieśliński zaprezentuje Wam najbardziej skuteczne techniki kopano uderzane (muay thai), które dołączycie do swojego arsenału technik pod MMA
– od 12:00 do 12:45 odpoczywają mięśnie a w ruch wchodzi umysł, który nauczy się właściwych odruchów żywieniowych (Michał Karmowski)
– chwila całkowitego relaksu do godziny 13:30
– od 13:30 do 15:30 moment na który czeka wielu z Was, entuzjastów zapasów, czyli doskonalenie technik zapaśniczych z Damianem Janikowskim, którego nie trzeba chyba przedstawiać
– od 15:30 do 16:00 to czas na doskonalenie i utrwalenie zdobytej wiedzy (wolna mata)

Koszt seminarium to 70 zł. Ilość miejsc ograniczona!

Miejsce:
Sala zapaśnicza WKS-u Śląsk przy ul. Dmowskiego we Wrocławiu (siedziba treningów Rio Grappling)

Data:
2 luty, od godziny 10:00 do 16:00

Wszelkie dane kontaktowe, czyli gdzie się zapisać, znajdziecie na plakacie powyżej. Oto zajawka video całego wydarzenia.

Komentarze