Seminarium z Mariuszem Cieślińskim i Damianem Janikowskim

23 Styczeń 2013
Seminarium z Mariuszem Cieślińskim i Damianem Janikowskim

Szykuje się niezła gratka dla tych z Was, którzy chcą szlifować swoje muay thai oraz umiejętności zapaśnicze. Już 2-go lutego, we Wrocławiu, odbędzie się seminarium, które poprowadzą: mistrz świata w muay thai – Mariusz Cieśliński oraz medalista olimpijski w zapasach – Damian Janikowski. Dodatkowo, specjaliści żywieniowi opowiedzą Wam jak dbać o odpowiednią dietę, żeby zjeść dobrze i jednocześnie nie dać się zwariować.

Jest to nowy cykl seminariów, które będą regularnie odbywały się w całym kraju. Oto garść informacji, które powinniście wiedzieć:
– od 10:00 do 12:00 Mariusz Cieśliński zaprezentuje Wam najbardziej skuteczne techniki kopano uderzane (muay thai), które dołączycie do swojego arsenału technik pod MMA
– od 12:00 do 12:45 odpoczywają mięśnie a w ruch wchodzi umysł, który nauczy się właściwych odruchów żywieniowych (Michał Karmowski)
– chwila całkowitego relaksu do godziny 13:30
– od 13:30 do 15:30 moment na który czeka wielu z Was, entuzjastów zapasów, czyli doskonalenie technik zapaśniczych z Damianem Janikowskim, którego nie trzeba chyba przedstawiać
– od 15:30 do 16:00 to czas na doskonalenie i utrwalenie zdobytej wiedzy (wolna mata)

Koszt seminarium to 70 zł. Ilość miejsc ograniczona!

Miejsce:
Sala zapaśnicza WKS-u Śląsk przy ul. Dmowskiego we Wrocławiu (siedziba treningów Rio Grappling)

Data:
2 luty, od godziny 10:00 do 16:00

Wszelkie dane kontaktowe, czyli gdzie się zapisać, znajdziecie na plakacie powyżej. Oto zajawka video całego wydarzenia.

Komentarze

 • dominion

  Myślałem o tym żeby pojechać na te seminarium, ale od kiedy dowiedziałem się że jest w „Drużynie Mistrzów” z tymi pajacami: https://www.youtube.com/watch?v=Rlbvu8bbXIM

  To mi się odechciało.

 • Buba

  @dominion/dx
  Podobno mieszkasz w Stanach a na seminarium w pl chcesz isc? Kolejna sciema czy na wakacje przyleciales do kraju?

 • dominion

  Przepraszam jeżeli uraziłem fanów Drużyny Mistrzów, rapu a szczególnie Króla Albani. Nie chce zadzierać z klubem JP.

  /odchodzi od tematu…

 • dominion

  wchodzi do tematu po cichu, ostrożnie…

  Tak na poważnie to zajebista sprawa dla osób które chcą poznać Damiana oraz Mariusza. To są prawdziwi bohaterzy, heruklesy Polski. Nauczyć się czegoś, dostać parę dobrych rad, cyknąc sobie fotki, rzecz niepowtarzalna. 70zł to jest nic za to co otrzymasz. Mam nadzieje że ktoś wypyta Damiana kiedy kSw go na kSw zobaczymy.

  /znowu wychodzi z tematu, ostrożnie zamyka drzwi/

 • Damian nie zawalczy w KSW przed Rio raczej, prędzej gdzieś na amatorskich walkach albo mniejszych imprezach