Sportowcy z mojej okolicy: Artur „Hajer” Kadłubek – odcinek 1

28 Styczeń 2013
Sportowcy z mojej okolicy: Artur „Hajer” Kadłubek – odcinek 1

„Sportowcy z mojej okolicy” to pierwszy odcinek z serii planowanych „fanowskich” dokumentów o sportowcach z okolic Śląska. Na pierwszy ogień poszedł Artur Kadłubek (13-9), reprezentant teamu South Legion z Bytomia. Z materiału dowiecie się skąd wzięła się jego ksywka „Hajer”, zobaczycie zakulisowe trudy typowego zawodnika MMA, posłuchacie wypowiedzi osób z jego otoczenia a wszystko to przeplatane z urywkami jego ostatniej, majowej walki w Czechach.

Komentarze

 • Witam, oczywiście autorem i pomysłodawcą tej serii jest Marcin Strzelecki 😉 i już wkrótce mój 1-wszy odcinek będzie emitowany również w Telewizji dlaCiebie.tv . Dziękuję wszystkim , którzy wystąpili w moim reportażu. Dziękuję Zespołowi BEZIMIENNI za możliwość skorzystania z ich twórczości (dot. ostatniej płyty „CO MNIE NIE ZABIJE TO MNIE WZMOCNI”) …ale przede wszystkim dziękuję Arturowi za to, że zgodził się na wystąpienie w moim 1-wszym odcinku. ….
  Cieszę się, że film spotyka się z dużym zainteresowaniem. Dziękuję za umieszczenie na portalu.

 • Martin

  @Marcin Strzelecki – A ja Ci dziekuje za zrealizowanie takiego materialu, a redakcji za umieszczenie go na stronie!!! Zajebisty material i zajebisty podklad BEZIMIENNYCH, ktorzy w niepowtarzalny sposob przekazuja klimat slaska.

  Licze ze Mariusz i Artur znajda jakis nowych sponsorów dzieki czemu beda mogli rowniez zainwestowac we wlasny klub.

  Osobiscie nie wyobrazam sobie jak mozna tak ciezka prace jaka jest gornictwo powiazac z zawodowym mma! Szacun!

 • Chyle czoła przed Arturem i każdym zawodnikiem , który musi tak ciężko pracować na życie , a w dodatku uprawiać taki sport żeby utrzymać rodzine , HAJER JESTEŚ DLA MNIE JAK I DLA WIELU OSÓB PRZYKŁADEM DO NĄSLADOWANIA , nie ważne jak zajdziesz w tym sporcie to dla mnie i tak zawsze będziesz zwycięscą 😀 świetny materiał

>><<
ZamknijX