Vahagn Petrosyan zapowiada piąty odcinek felietonu o „roli cutmana w MMA” – kalafiory

21 Styczeń 2013
Vahagn Petrosyan zapowiada piąty odcinek felietonu o „roli cutmana w MMA” – kalafiory

Kiedy na terytorium dzisiejszych stanów Zjednoczonych przybyli pierwsi farmerzy, by zasadzić kalafiory… sorry, to nie ta opowieść. Kalafior to zdrowe uzupełnienie diety, ale w slangu zawodników parterowych, oznacza bolesną narośl na uszach, która – nota bene – sprawia, że w niektórych rejonach świata z miejsca uzyskacie szacunek miejscowej mafii. Mowa oczywiście o Japonii, ale zanim (w środę) przejdziemy do właściwego tematu, zerknijcie co ma do powiedzenia Wahagn o kolejnym odcinku felietonu „roli cutmana w MMA”.

Kolejny odcinek felietonu będzie poświęcony kalafiorom powstających na uszach. Dowiecie się z jakiego rodzaju urazem mamy do czynienia, kiedy i jak bezpiecznie pozbyć się opuchlizny, jak uchronić się przed jego powiększeniem oraz czego użyć do lepszego zagojenia rany.

W całym procesie istotne jest kilka czynników, których należy pieczołowicie przestrzegać. W środę, dowiecie się zatem wszystkiego o tym, jak samodzielnie poradzić sobie z „kalafiorem”.

Piąty odcinek popularnej serii już w najbliższą środę w godzinach porannych a tych z Was, którzy opuścili wcześniejsze edycje, zapraszamy TUTAJ.

Komentarze