Wyniki 3-go Amatorskiego Pucharu KSW

27 Styczeń 2013

Za nami trzecia edycja Amatorskiego Pucharu KSW, która odbyła się dzisiaj na Warszawskim Bemowie. W sumie udział wzięło około 200 uczestników. Po raz pierwszy startować mogli również zawodnicy posiadający zawodowy rekord. W środku posta wyniki poszczególnych kategorii.

• Andrzej

Pierwszy w junior -73 kg był Tomasz Matusewicz !!!

• tyson

87kg FULL CONTACT: 1 miejsce miał Ewald a nie Okliński.

• Artur

konkurencja podaje że 73kg FULL CONTACT wygrał Kowalkiewicz, Białas 2. miejsce

• Robert

1 Miejsce junior 73 kg TOMASZ MATUSEWICZ a nie TOKARZ

• W. Mrozowski

Póki co są to informacje przepisane z kart KSW. Poprawimy a Wy podawajcie pełne informacje o zawodnikach, żeby dało się tego użyć.

• damian

1 miejsce senior 67 kg RUKAT a nie Oliwa

• pierwszy w kat. 67 senior w ograniczonej formule był Damian Rukat

• mmariusz

A w 67 kg miał startować Łukasz Rajewski, mówił w wywiadzie. Nie startował?

• Marek

Pierwszy w senior -96 kg był Alan Jachimowski…… wezcie poprawcie to i inne miejsca

• Loku

Z tego co wiem w wadze 80kg FULL CONTACT zwyciężył Emil Różewski pokonując w finale Piotra Wołowika przez techniczny nokaut (kontuzja kolana Wołowiaka).

• Patryk

67 full contact marcin bartosiński wygrał

• Patryk

a do 96 Adrian Gorący wygrał

• Loku

Z tego co widzę to niezły bajzel mają chłopaki w kartach. Prawie wszystko do poprawki, już będąc na miejscu zauważyłem, że organizacyjnie nie wygląda to najlepiej…

Próbujemy się dowiedzieć co i jak. UPDATE pojawi się jak najszybciej to możliwe. Bazujemy na tym co do nas zostało przysłane, ale wkrótce się wyjaśni.

• Andrzej

Ma ktos moze 1 walke z zawodow z Maty C?Jak tak to prosze o kontakt szakal_sbc@interia.pl walczyl w niej Kubiak

• Blade

Pierwszy raz dopuszczono zawodowcow z niewielkim stażem. Jak myślicie, czy nie lepszym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie limitu wieku,a nie doświadczenia. Wtedy wyłuskaliby rzeczywiście młodych-utalentowanych,których można by było promować jeszcze długo.