„Zamierzam rozerwać go na strzępy.” – King Mo przed pojedynkiem z Przemysławem Mysialą

21 Styczeń 2013
„Zamierzam rozerwać go na strzępy.” – King Mo przed pojedynkiem z Przemysławem Mysialą

Ubiegły rok, choć niezbyt aktywny na ringu, był dla King Mo (8-1-1NC) udany pod względem szlifowania własnego zaplecza technicznego. Ten niegdyś reprezentujący Team Quest zawodnik, nie ma obecnie oporów, aby podróżować po całym świecie w poszukiwaniu odpowiednich metod treningowych oraz kolejnych sparringpartnerów.

Na kilka dni przed debiutem w amerykańskim Bellatorze, Lawal postanowił opowiedzieć o tym jak wygląda finałowa faza jego przygotowań do pojedynku z naszym rodakiem – Przemysławem Mysialą (16-7), który stoi na jego drodze do turniejowego pasa wagi półciężkiej. Stawka urosła tym bardziej, że świeża umowa ze Spike TV okazała się strzałem w dziesiątkę.

Przemysław to twardy gość z Polski. On lubi zakładać kimury i klucze. Jest twardy… to solidny przeciwnik, ale zamierzam rozerwać go na strzępy. Jestem gotowy do działania. 2013 będzie czasem, aby błysnąć (talentem). Jestem gotowy by to zrobić.

Nie da się ukryć, że w przypadku King Mo, jego celem jest skończenie walki przez nokaut, pomimo świetnej podstawy zapaśniczej. To właśnie umiejętności stójkowe były tym, nad czym skupiał swoją uwagę, najpierw w Holandii a teraz w Mayweather Gym w Las Vegas.

Nokauty! To wszystko co próbuję zrobić. Wiem, że MMA zawiera również arsenał poddań, ale ja lubię nokauty.

Odkąd utracił licencję w aferze dopingowej, Mo rozwijał się na różnych płaszczyznach, m. in. w pro wrestlingu oraz jako komentator na Invicta FC. Jak przyznaje, na chwile obecną najważniejszym celem dla niego jest zdobycie turniejowego pasa BFC, aby w dalszej kolejności skorzystać z klauzuli zawartej w jego kontrakcie, która zezwala mu na starty w zawodowym boksie. Co więcej, z chęcią spróbowałby tam swoich sił z Kimbo Slice.

Komentarze

 • irys

  Jak sie w końcu nazywa Pzemek mysiaLa czy mysiaŁa. Wy piszecie inaczej, inne portale inaczej, na canal+sport mówią mysiaŁa. Już zaczynam się gubić 😀

 • W. Mrozowski

  FB i sherdog mówią Mysiala.

 • roso

  Przemek jesteś Underdogiem, ale pokaż, że koksa tez można poskładać 🙂

 • Nilg

  Na fejsie i sherdogu nie ma polskich liter (tak jak i u mnie w pracy :D) wiec trudno oczekiwac zeby pisali przez Ł

 • W. Mrozowski

  Musisz mieć „angielską” wersję FB w takim razie, bo ja mam polskie litery 😉

 • El Hombre

  Przemek mieszka teraz w Anglii więc ma zapewne angielską wersję fb. Mi się wydaje że jednak Mysiała.

 • mauler

  MUHAMMED LAWAL jest dobrym zawodnikiem MMA i powinien walczyć pod szyldem UFC

>><<
ZamknijX