e-Ważenie przyszłością w MMA?

09 Luty 2013
7
e-Ważenie przyszłością w MMA?

Nie tak dawno byliśmy gośćmi na piątej edycji Celtic Gladiator w Dublinie, gdzie będąc w roli obserwatora, odnieśliśmy wrażenie, że mamy jednak nieco inne spojrzenie na MMA. Nie organizujemy jednak gal na własną rękę, więc ostatecznie co my tam możemy wiedzieć.

Jednym co rzuciło nam się w oczy był fakt, że ważenie odbywało się przez cały dzień przed galą, jeżeli nawet nie w dniu gali, w przypadku kilku miejscowych fighterów. Przy szóstej edycji dowiedzieliśmy się, że wykorzystano dobrodziejstwa najnowszych osiągnięć techniki.

Jak ustaliliśmy, walczący dzisiaj Artur Sowiński oraz Mateusz Teodorczuk z Silesian Cage Club przybyli do Irlandii wczoraj wieczorem, wcześniej nagrywając się kamerą jeszcze w Katowicach, celem potwierdzenia organizatorowi aktualnego stanu wagi. Nie winimy zawodników za takie rozwiązanie, jeżeli organizator dopuścił do takiego stanu rzeczy.

Do tej pory nie wiemy czy zostało to w jakikolwiek sposób zweryfikowane, ale biorąc pod uwagę, że zawodnicy po ścinaniu wagi potrzebują się zregenerować, najeść i spożyć odpowiednią ilość płynów, nie sądzimy żeby było to w tej chwili możliwe. Niestety, wbrew wcześniejszym zapowiedziom organizatora po naszej ostatniej wizycie w Dublinie, nie zostaliśmy zaproszeni, żeby na żywo towarzyszyć zawodnikom Celtic Gladiator.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wodzu
Wodzu
7 lat temu

@zxc
@F.Georgiew
OK, wszystko jasne 😀

Pako
Pako
7 lat temu

powazne to tu sa pieniadze dla organizatora:) przeczytalem material o Celtic Gladiator V….i powiem ze jak dla mnie zenada ale skoro sciagaja zawodnikow a oni sie godza to znaczy ze sie im oplaca….

Kadczers
7 lat temu

Kilka kg więcej

Kadczers
7 lat temu

Wydaje mi sie , że ta organizacja nie jest poważna po tym co widze , ważenie przez kamere xD żadnym problemem nie jest cofnięcie wagi i wejść na nią z wagą przynajmniej kg więcej , ale cóż wszystko na korzyść naszych 😀

F. Georgiew
7 lat temu

Nic, ale nie chcieliśmy ryzykować wyjazdu po tym, co wydarzyło się na Celtic Gladiator V: http://www.mmanews.pl/2012/09/podsumowanie-gali-celtic-gladiator-v/#more-35200

Nie ujmuje to jednak rozpisce gali i czekamy na nagrania z walk Polaków.

zxc
zxc
7 lat temu

Link masz w tekscie

Wodzu
Wodzu
7 lat temu

co zrobiliscie na ostatniej wizycie, ze was organizator nie chcial zaprosic ? 🙂