Ireneusz Cholewa vs. Mateusz Ostrowski na Fighters Arena 6

08 Luty 2013
0
Ireneusz Cholewa vs. Mateusz Ostrowski na Fighters Arena 6

Fighters Arena atakuje fanów kolejnymi zestawieniami. Przed chwilą organizatorzy ogłosili, że na szóstej gali w Częstochowie, zmierzą się miejscowy Ireneusz Cholewa (8-4) z przyjezdnym Mateuszem Ostrowskim (4-1).

Były reprezentant Adrenaliny FC a obecnie Wydra Gym do największych osiągnięć może zaliczyć zdobycie turniejowego pasa MMA Challengers. Swój ostatni pojedynek w Pradze wygrał w typowym dla siebie stylu, czyli przez poddanie. W jego obecnym gymie trenuje również Michał Kita, który wystąpi na tej samej gali w walce wieczoru.

Jego przeciwnik, pochodzący z Łodzi Mateusz Ostrowski, to dopasowany stylistycznie zawodnik, który dwukrotnie wygrał przez poddanie i tyleż samo przez decyzję sędziów. Na co dzień trenuje w gymie Gracie Barra Łódź, który ma w swoich zasobach kilku odnoszących niemałe sukcesy fighterów. Oto, co powiedział o swoim wychowanku Marcin Rogowski:

Nie możemy na tę chwilę mówić o o mocnych i słabych stronach Ireneusza, bo to zdradziłoby nasz game plan. To co mogę powiedzieć a co nie wpłynie na rozpracowanie strategii to fakt, że jego oponent ma problemy z przygotowaniem kondycyjnym. Obecnie, pracujemy z Mateuszem właśnie nad wydolnością oraz elementami planu na walkę.

Fighters Arena 6 już drugiego marca na hali Polonia w Częstochowie.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o