Krzysztof Kułak wraca do treningów

18 Luty 2013
3
Krzysztof Kułak wraca do treningów

Dla Krzysztofa Kułaka (25-13), zawodnika i trenera częstochowskiego AFC, koniec roku nie należał do udanych. Na gali KSW 21 przegrał z młodszym i obiecującym Piotrem Strusem (8-1), którego kopnięcia poważnie uszkodziły kolano „Modela”. Krzysztof jednak nie z takimi kontuzjami radził sobie w długiej karierze i twierdzi, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Na oficjalnej stronie jego klubu, pojawił się wywiad z którego jasno wynika, co zawodnik z Częstochowy będzie robił w najbliższych miesiącach.

Witam. Opowiedz w skrócie tym, którzy nie są w temacie, co się wydarzyło od twojego ostatniego startu na KSW w grudniu?
Wyleczyłem kontuzje i powracam do treningów. Oprócz tego sędziowałem kilka gal no i oczywiście była analiza walki i układanie nowego planu treningowego .

Czy po dwóch miesiącach od walki , wiadomo już gdzie popełniony był błąd?
Przypominam że walkę zakończyła kontuzja. Ale głównym błędem była za mała przerwa pomiędzy walką w Irlandii, która odbyła się we wrześniu a walka w grudniu.Próba zmiany taktyki też się nie spełniła !

W takim razie jakie plany treningowe?
Budowanie bazy kondycyjnej w Częstochowie , następnie wyjazdy na obozy w Polsce i za granicą. Planuję Holandię, Anglię i w tym roku Brazylię!

Kiedy następny start? Uczestniczyłeś w sesji i nagraniach do trailerów KSW, czy to oznacza, że zobaczymy cię w ringu jeszcze przed wakacjami?
KK: Nie wykluczone, w zależności od tego jak będzie powracała forma. W grudniu, tak jak mówiłem, wcześniej osiągnąłem 40% swojej mistrzowskiej formy, to nie wystarczyło. Tym razem musi to być 100% a do tego potrzebny jest czas!

Sporty walki zrobiły się popularne w Częstochowie. W marcu odbędą się dwie gale. Co o tym sądzisz, czy Adrenalina FC uczestniczy w tych przedsięwzięciach?
Cieszy mnie rozwój naszej branży. Cieszy mnie także, że władze naszego miasta są przychylne rozwojowi sportów walki w naszym mieście. Częstochowa ma głębokie korzenie bokserskie, a jeśli chodzi o MMA to My jako Adrenalina byliśmy pierwsi. Niestety poziom sportowy gal bokserskich organizowanych w Częstochowie daje dużo do życzenia, ale miejmy nadzieję, że będzie coraz lepiej. Chodź patrząc na fight card nie zapowiada się to dobrze.

Jeśli w Częstochowie odbywa się gala MMA i nie uczestniczy w niej Adrenalina, to szykuje się coś większego?
Tak, zdecydowanie. Gale MMA odbywają się teraz co weekend i w nie wszystkich warto uczestniczyć. Jako Adrenalina skumulowani jesteśmy na poważne starty. Jeździmy i startujemy od lat, stąd jesteśmy już trochę wybredni i startujemy tam gdzie warto. Obecnie przygotowujemy się do startu ogólnopolskiego amatorskiego i zawodowego!

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
bKadczerszHectorUFC Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
b
Gość
b
Offline

po prostu byl za gruby. zwyczajnie za gruby. ot i caly sekret porazki.

Kadczersz
Gość
Kadczersz
Offline

Model vs Chmielu o być albo nie być , przynajmniej mi sie tak widzi

HectorUFC
Gość
HectorUFC
Offline

Kułak wracaj do formy i pokaż na KSW 100% formy i serca w walce. Wiem, że jeszcze podniesiesz popularność MMA w polsce w końcu jak nie było pudziana to ty sprawiałeś wrażenie tego gwoździa programu. Mam nadzieje, że zobaczę cię na KSW23 będzie pudzian, materla i mamed vs melvin MANHOEF!! i jakby był Kułak to gala by sprzedała w huj PPV (tyle fighterów na gali 😉 ).