Polacy zdobywają zagraniczne pasy

18 luty 2013
0
Polacy zdobywają zagraniczne pasy

Już od początku tego tygodnia napływają do kraju pozytywne wiadomości zza granicy. Tym razem news dotyczy osiągnięć obu płci, bo chodzi o osobę Joanny Jędrzejczyk i Marcina Bandela.

Joanna, utytułowana zawodniczka muay thai, trenująca na co dzień w olsztyńskim Arrachionie, udała się na podbój Japonii, rozgramiając wczoraj miejscową Azumę na gali Kick Fist 9 i tym samym zdobywając pas WBKF (World Budokai Federation). Pojedynek trwał na przestrzeni 5 rund w ustalonym limicie -56kg (waga piórkowa). Polka zwyciężyła na punkty jednogłośną decyzją sędziów.

Dzień wcześniej (16-go lutego), Marcin Bandel (9-2) trenujący w Drysdale Jiu-Jitsu Łódź, stoczył swoją debiutancką walkę za granicą. „Bomba” postanowił podbić niemieckie landy, zaczynając od gali German MMA Championship 3. Jego występ udał się nadzwyczaj dobrze, bo Polak potrzebował zaledwie półtorej minuty, żeby pokonać Andreasa Birgelsa (6-4) przez dźwignię skrętową. Oczywiście gratulujemy Asi oraz Marcinowi ich sukcesów i tym samym czekamy na kolejne rewelacje odnośnie ich osiągnięć.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x