Alexander Emelianenko zmienia zdanie co do końca kariery

22 Marzec 2013
4
Alexander Emelianenko zmienia zdanie co do końca kariery

Nie trzeba było czekać długo, by młodszy z braci Emelianenko zadecydował o powrocie z klasztornego życia do treningów i kariery w MMA. Zadecydowała o tym… porada duchownych, z którymi spędził ostatnie miesiące w greckim klasztorze na górze Athos.

Spędziłem ostatnich kilka miesięcy w prawosławnym klasztorze na górze Athos w Grecji i odbyłem tu wiele konwersacji z tutejszymi mędrcami i kapłanami. Rozmawiałem wiele z Eliaszem, spowiednikiem naszego klasztoru i dał mi radę i błogosławieństwo, bym wrócił do sportu. Podpisałem w związku z tym długoterminowy kontrakt z ProFC i wkrótce, najpewniej w lecie, zobaczycie mój debiut w ich klatce.

Oprócz tego Rosjanin będzie próbował swoich sił w młodej organizacji Legend!, w której będzie odgrywał jedną z głównych ról przy promocji gal. Co do ewentualnego powrotu jego brata, nic tego nie zapowiada. Podczas jednego z ostatnich występów w rosyjskiej telewizji powiedział, że wróci „tylko wtedy, gdy powie mu tak Bóg”. Cóż, chyba czas, by M-1 Global wysłało mu z Moskwy dobrego spowiednika.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
SebaPakoMechikocrh100 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Seba
Gość
Seba
Offline

Zawodników z HCV dopuszcza nowo powstała organizacja: https://mmaffun.blogspot.com/2013/03/monks-martial-arts.html

Pako
Gość
Pako
Offline

a kto by bo wpuscil do klatki z HCV? ja jak bym byl zawodnikiem czy ogranizatorem to bym na to nie pozwolil ale nie wiem jakie panuja zasady:) i co z tego ze wroci,ale moim zdaniem jest juz wypalony,szczyt kariery juz dawno za nim,ale powodzonka i czekam na Fedora:)

Mechiko
Gość
Mechiko
Offline

TO chyba jednak ściema z żółtaczką, kaczka dziennikarska czy coś. Każdy zdrowy na umyśle nie wchodziły do klatki z w/w choroba.

crh100
Gość
crh100
Offline

a co z jego wzw typu c ??