Nowe zestawienia na „under cardzie” MMA Attack 3

27 Marzec 2013
0
Nowe zestawienia na „under cardzie” MMA Attack 3

MMA Attack kontynuuje tempo ogłaszania nowych pojedynków. I tak, w dniu wczorajszym oraz dzisiejszym, pojawiły się nowe zestawienia, które dotyczą nieemitowanej w TV karty walk eliminacyjnych.

Na pierwszy ogień waga piórkowa, czyli Damian Pronobis vs. Bartłomiej Kurczewski. Dwudziestoletni Damian trenuje w częstochowskim Klubie Krzysztofa Kułaka – AFC a jego zawodowy rekord to 1-2. Jego jedyne zwycięstwo skończyło się przez decyzję sędziów a jego styl można określić na bardziej parterowy niż uderzany. Ma to znaczenie dla jego przeciwnika – Bartłomieja Kurczewskiego, starszego i bardziej doświadczonego (4-2), który wywodzi się z łódzkiego Gracie Barra. Damian aktualnie ma za sobą dwie porażki i liczy, że uda mu się przełamać złą passę. Co istotne, na co dzień walczy w kategorii wagowej -77kg, więc zejdzie aż dwie kategorie niżej. W kwietniowej walce zastąpi Arbiego Shamaeva, który był również rozpatrywany jako uczestnik MMAA 3.

Kolejnym zestawieniem na kwiecień będzie „Livio Victoriano (3-1) vs. Oskar Piechota (2-0)”. Zgodnie z obietnicą właściciela MMA Attack, jeżeli Livio zwycięży walkę w dobrym stylu, na kolejnych galach prawdopodobnie pojawi się na głównej karcie. Wszystkie walki, poza ostatnią, kończył przed czasem, ale i to nie ujmuje niczego ze stylu Livio, bo ten posłał swojego przeciwnika do szpitala. Oskar Piechota to raczej nieznany zawodnik, który do tej pory walczył raz w 2011 roku i raz w 2012. „Imadło” jak nazywają go koledzy z klubu, zwyciężył prestiżowe Mistrzostwa Polski Abu Dhabi Combat Club w kat. 87,9kg i jest podopiecznym Zbigniewa Tyszki, również uznanego grapplera. Obie walki odbędą w nieemitowanej części gali, ale prawdopodobnie będą możliwe do zobaczenia za pomocą IPLA TV.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o