Tomasz Janiszewski vs. Krzysztof Pietraszek na Fighters Arena 7

30 Marzec 2013
0
Tomasz Janiszewski vs. Krzysztof Pietraszek na Fighters Arena 7

Organizatorzy Fighters Areny przygotowali nie lada gratkę dla wszystkich fanów MMA, którzy 20-go kwietnia przybędą do Sieradza. Tego dnia do powróci bowiem rewelacyjny grappler i zawodnik MMA – Tomasz Janiszewski (2-2), który zmierzy się z Krzysztofem Pietraszkiem (3-0). Tym samym karta walk jest niemal na ukończeniu.

Patrząc na rekordy zawodowe obu panów, nie wygląda to może imponująco, ale jeżeli przyjrzeć się im z bliska, sprawa robi się poważna zwłaszcza w kwestii jednego z nich. Trenujący w Alliance Team Tomasz Janiszewski to były reprezentant kadry narodowej w zapasach i uczestnik prestiżowego ADCC, gdzie zajął swego czasu 5-te miejsce, przegrywając z Fabricio Werdumem. Zawodową karierę MMA rozpoczął w 2003 roku od pamiętnego starcia z Michałem Materlą. Ostatnią walkę do przerwy, stoczył w 2008 roku ale teraz uznał, że czas najwyższy na powrót. Oto, co o Tomaszu mówi Adam Maciejewski, przyjaciel i zawodnik MMA:

Tomek to wielki talent. Razem jeździliśmy na kadrę Polski i to był gość, który był fenomenem. Nie tylko wymiatał w stylu wolnym, ale również w klasyku nie miał sobie równych. Szalony chłopak świetny zapaśnik, ale przy tym pozytywny człowiek z którym zawsze było wesoło. Jeżeli chodzi o MMA to jest jednym z tych którzy nie kalkulują, stara szkoła.

Po drugiej stronie oktagonu stanie wówczas niepokonany Krzysztof Pietraszek, trenujący w coraz bardziej rozpoznawalnym Team Ełk. Na trzy pojedynki, dwa z nich zakończył przez nokaut, dlatego wygrana z Janiszewskim byłaby bardzo cennym dodatkiem do rekordu MMA Krzysztofa, który zawodowo rozpoczął przygodę ze sportami walki dopiero w 2011 roku.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o