Warmia Heroes – nowa impreza Arrachionu Olsztyn

07 Marzec 2013
0
Warmia Heroes – nowa impreza Arrachionu Olsztyn

Za około dwa miesiące zobaczymy w Olsztynie galę sportów walki, która z pewnością zelektryzuje kibiców Arrachionu i ludzi zaangażowanych w lokalną scenę. Już teraz wiemy, że zobaczymy na niej Joannę Jędrzejczyk w walce wieczoru i kilku solidnych fighterów z czołowego klubu w Polsce, w tym Adriana Zielińskiego, Sylwestra Borysa i Jacka Wojnickiego.

Lokalny portal sportowy sport.wm.pl zapytał Pawła Derlacza o kształt rozpiski zbliżającej się gali:

Podczas gali Warmia Heroes odbędzie się osiem pojedynków zawodowych MMA, w których zawodnicy Arrachionu zmierzą się z przeciwnikami z całej Polski, ale i z zagranicy. Będą naprawdę fajne nazwiska. W walce wieczoru wystąpi Joanna Jędrzejczyk, aktualna zawodowa mistrzyni świata w muay thai, która tego dnia powalczy w formule MMA. Z kim? Dogrywamy szczegóły, ale na pewno z jakąś zagraniczną rywalką. Na razie mamy potwierdzonych zawodników z Azerbejdżanu i z Litwy, a z naszego klubu — oprócz Asi — wystąpią również m.in. Adrian Zieliński, Sylwester Borys i Jacek Wojnicki. Atrakcyjne nazwiska, a do tego oktagon na dziewięć i pół metra przekątnej, czyli dużo miejsca do walki. Liczymy więc, że to będzie fajne wydarzenie

Jak mówi szkoleniowiec Arrachionu, więcej informacji o biletach pojawi się już wkrótce:

Organizowaliśmy w Olsztynie dużo gal amatorskich, robiliśmy też gale zawodowe w innych miastach. Teraz przyszedł czas na Olsztyn, bo to tu działa nasz klub, który liczy się w Polsce, ma bardzo mocnych zawodników, no i który cieszy się wielką popularnością. Dlatego chcemy zrobić tę galę u siebie, w domu. Żeby pokazać tych zawodników naszym wiernym fanom. A jak wszystko dobrze pójdzie, to będziemy robić Warmia Heroes cyklicznie. Bilety? Myślę, że miesiąc, półtora przed galą trafią do sprzedaży. Już teraz mogę jednak zapewnić, że ceny będą przystępne.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o