10. obóz KSW – plakat i informacje

autor:
25 Kwiecień 2013
1
10. obóz KSW – plakat i informacje

null

Giżycko będzie w lipcu gościło dziesiąty obóz treningowy federacji KSW, podczas którego w rolę trenerów wcielą się Marcin Różalski, opiekun m.in. Anzora Azhieva Piotr Jeleniewski, a przede wszystkim Krzysztof Soszyński, zawodnik największej na świecie federacji – UFC.

Informacja organizatorów:

Jubileuszowy, dziesiąty Obóz KSW już w lipcu! W tym roku organizujemy dwa turnusu, a jednym z trenerów będzie polski rodzynek w UFC, Krzysztof Soszyński!

Pierwszy turnus trwać będzie od 3 do 12 lipca, drugi zaś trwać będzie od 12 do 21 lipca. W tym roku po raz pierwszy odwiedzimy Giżycko i tamtejszy Centralny Ośrodek Sportu – Ośrodek Przygotowań Olimpijskich.

Oprócz wspomnianego Soszyńskiego w składzie trenerskim będą m.in. Marcin Różalski i Piotr Jeleniewski oraz kilka innych postaci związanych z Federacją KSW. Koordynatorem całego przedsięwzięcia będzie Michał Garnys z 4SportLAB (www.4sportlab.pl), który odpowie na wszystkie pytania zainteresowanych pod nr. telefonu +48 510-301-130 oraz mailem michal.garnys@konfrontacja.com.

Koszt jednego turnusu to 1650PLN. Osoby zainteresowane obozem mogą zgłaszać się za pośrednictwem formularza, który znajduje się tutaj.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
#ADHD Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
#ADHD
Gość
#ADHD
Offline

Mimo że lubię Różala, to jakoś marnie wygląda na tle Krzyśka Soszyńskiego.

Swoją drogą. Fajnie że polak zagrał w filmie promującym walki w UFC. 😉