10. obóz KSW z udziałem Krzysztofa Soszyńskiego!

autor:
08 Kwiecień 2013
10. obóz KSW z udziałem Krzysztofa Soszyńskiego!

null
Giżycko będzie w lipcu gościło dziesiąty obóz treningowy federacji KSW, podczas którego w rolę trenera wcieli się sam Krzysztof Soszyński, zawodnik największej na świecie federacji – UFC.

Informacja organizatorów:

Jubileuszowy, dziesiąty Obóz KSW już w lipcu! W tym roku organizujemy dwa turnusu, a jednym z trenerów będzie polski rodzynek w UFC, Krzysztof Soszyński!

Pierwszy turnus trwać będzie od 3 do 12 lipca, drugi zaś trwać będzie od 12 do 21 lipca. W tym roku po raz pierwszy odwiedzimy Giżycko i tamtejszy Centralny Ośrodek Sportu – Ośrodek Przygotowań Olimpijskich.

Oprócz wspomnianego Soszyńskiego w składzie trenerskim będą m.in. Marcin Różalski i Piotr Jeleniewski oraz kilka innych postaci związanych z Federacją KSW. Koordynatorem całego przedsięwzięcia będzie Michał Garnys z 4SportLAB (www.4sportlab.pl), który odpowie na wszystkie pytania zainteresowanych pod nr. telefonu +48 510-301-130 oraz mailem michal.garnys@konfrontacja.com.

Koszt jednego turnusu to 1650PLN. Osoby zainteresowane obozem mogą zgłaszać się za pośrednictwem formularza, który znajduje się tutaj.

Komentarze

 • dx dx

  MODERATOR: Losowe odpowiedzi spod różnych nicków? Usunięte.

 • ….vs

  A.Wysokinski,jakis nowy czlonek mmanews?

 • Mikey

  Dobrze wiedziec! To zawsze cos innego i doswiadczenie wyniesione z UFC.
  btw. drobna literowka: dwa turnusu -> dwa turnusy