100 tysięcy dolarów kary za kontakty seksualne w 18-ej serii TUF’a

14 Kwiecień 2013
100 tysięcy dolarów kary za kontakty seksualne w 18-ej serii TUF’a

Po dzisiejszej nocy wiemy już, że to Cat Zingano będzie tą, która stanie na przeciw Roundy Rousey podczas 18-ej serii Ultimate Fightera. Dwie temperamentne trenerki i zawodniczki, mające po raz pierwszy w historii TUF’a kontrolę nad kobietami i mężczyznami pod jednym dachem.

Po ogłoszeniu całkowicie odmiennej formuły, w internecie zawrzało a głównym punktem, który zarzucano UFC, była chęć pogoni za pieniędzmi za wszelką cenę. Wizja nabuzowanych mieszkańców domu, uprawiający przygodny seks przy każdej okazji, wzbudziła falę krytyki. ZUFFA jednak doskonale zagrała na nosie wszystkim malkontentom, decydując się na zamieszczenie klauzuli w umowach uczestników 18-go TUF’a, która zakłada 100 tysięcy dolarów kary za to jak będą prowadzili podczas kręcenia show, o czym opowiedziała Ronda.

Będę musiała przypominać tym dziewczynom, że to co zrobią, będzie miało wpływ na pierwsze wrażenie na odbiór kobiecego MMA, ponieważ będą wystawione na widok publiczny.
Jeżeli będzie jakaś laska, która puszczała się w domu TUF’a, przez resztę kariery będą rozpoznawane jako laska, która się puszczała w TV. Sponsorzy będą zwracali na to uwagę. Wszyscy będą na to zwracali uwagę.

Gdyby jednak motywujące rozmowy były niewystarczające, UFC przygotowało argument, który zawsze boli najbardziej. Ronda kontynuuje:

Jeżeli myślicie, że seks będzie warty 100 tysięcy dolarów (kary), wówczas proszę bardzo. Ja będę po prostu przypominała im, że będą czekały ich wyjątkowe konsekwencje z jakimi będą musiały sobie radzić w domu same.

The Ultimate 18 zadebiutuje we wrześniu na kanale FOX Sport 1.

Komentarze

 • Pako

  ale przeciez oni tam beda po to,aby trenowac,walczyc i dostac sie do UFC a nie po to zeby uprawiac seks jak Frytka z Kenem haha,ale zasady dobre 🙂

 • avalon

  Mi akurat to by się dobrze kojarzyło 😀

 • kubi

  Honda z 80kilo wazy kawał baby zniej:D

 • kowalski

  ten tekst jest bzdurą. ronda powiedziała, że postara się wytłumaczyć uczestniczkom tufa, że puszczenie się będzie je kosztować zniszczenie wizerunku. o żadnej karze nie było mowy, a seks warty 100k $ jest symbolem niepodpisanych kontraktów sponsorskich.

 • Seba

  Można powiedzieć: Moralna Propozycja https://mmaffun.blogspot.com/2013/04/moralna-propozycja.html