„27-go przekonamy się czy mój rekord jest nabity.” – Tymoteusz Światek przed MMA Attack 3

13 Kwiecień 2013
„27-go przekonamy się czy mój rekord jest nabity.” – Tymoteusz Światek przed MMA Attack 3

Do zabrzańskiej siedziby klubu Fit & Fight Tymoteusz Świątek (10-0-1NC) przybył wraz z Dawidem Ozdobą, aby zaprezentować krótko pokaz swoich umiejętności. Korzystając z okazji, postanowiliśmy zadać kilka pytań osobie, która na swój sposób wzbudza emocje wśród części fanów sportu mieszanych sztuk walki, o co zresztą zapytaliśmy już na samym początku. W dalszej części wywiadu, skupiliśmy się głównie na zbliżającym się wielkimi krokami MMA Attack 3, gdzie „Omen” zmierzy się z Marcinem Lasotą (6-0).

Komentarze

 • ReMo

  Tymek wydaje sie spoko gosciu… otwarty zeby pogadac, nie napina sie na Lasote… zajebiste podejscie… oby tylko technicznie lepiej wypadl niz w finale Szkoly Walki Drwala

 • Mechiko

  NO dokładnie wyluzowany typek, zobaczymy jak dalej z kariera

 • avalon

  Wyluzowany, fajne są z nim wywiady, chociaż ten sposób wypowiedzi, ale co tam, nie to się w tym sporcie liczy, zobaczymy jak mu pójdzie.

 • HectorUFC

  Fajny gość. Mam nadzieje, że pokaże dynamiczną walkę, ale Lasota to dobry zawodnik więc niech uważa na poddania. Mam nadzieje, że tacy młodzi zawodnicy nie będą mieli problemów z forsą, bo jak mówił o tej budowie to nie wiem jak on czasowo daje rade także mam nadzieje, że zawodnicy beda dostawac wiecej hajsu zeby mogli pracowac ale tylko na treningu i w klatce/ringu.

 • wuer

  Życzę mu żeby się nie załamał po przegranej z Lasotą i startował dalej.

 • zDalekaWidacLepiej

  Jeśli wstaje o 5 a kładzie się o 24 to ja nie widze go.

>><<
ZamknijX