Betshow prezentuje: Marcin Różalski

24 Kwiecień 2013

O Marcinie Różalskim można powiedzieć wiele a to za sprawą licznych wywiadów, które pojawiają się w internecie. Ten pochodzący z Płocka zawodnik, po raz kolejny udzielił obszernego wywiadu (tym razem dla Betshow), który z racji długości został podzielony na sześć części. Zapraszamy!

Komentarze

 • Maki

  Różal na wiecznym propsie !

 • dostojny100

  Jak dla mnie Różal to zwykły pozer. Myśli, że jak zawiesi sobie kolczatki na łeb to wykreuje się na jakąs gwiazde sportów walki. Jego rzekomy satanizm to również godna pożałowania szopka, co on może wiedzieć o prawdziwym satanizmie skoro z magią okultystyczna ma tyle wspólnego co moja moherowa babcia. Widać odrazu że to kreacja dla czystego pozerstwa i pozniej sie dziwi że hejterzy tak na niego jadą.

 • kamerling

  BTW – jakieś problemy z forum? Od wczoraj po południu do dzisiaj tylko ten filmik z odliczaniem się odpala.

  MODERATOR: Forum będzie z poślizgiem. Nieprzewidziana awaria.

 • mmariusz

  Dla mnie szacun. Wbrew pozorom wydaje mi się, że to wrażliwy człowiek 🙂

 • jbb

  Wrażliwy, tylko trochę się zakłamał w kilku kwestiach, żeby zbudować sobie jakiś w miarę spójny system wartości. Niektóre jego przemyślenia są bardzo celne, ale przez te parę blokad w myśleniu czasem prowadzą do błędnych wniosków. I w ten sposób Różal cały czas jest satanistą, chociaż nie wiem na jaką cholerę mu to jest potrzebne.

 • dostojny100

  Satanizm jest mu potrzebny żeby wykreować się na złego chłopca, bo robi to fajne wrażenie na nastolatkach i małolatach. Smiechu warte i osmiesza przez to zalozenia satanizmu. Satanizm la veya to ideologia hedibizmu a wiec niech nie pierdoli o jakichś wyższych wartościach wiernosci , honoru itd.
  Te jego użalanie się nad psami to wynik tego, że ma złe relacje z ludzmi i szuka akceptacji u bezprzekonaniowych zwierząt. Troche prymitywna forma kompensacji swoich kompleksów.

 • jbb

  Nie sądzę, żeby robił to specjalnie, a satanizm, to ośmiesza siebie sam i uważam, że nie jest warte czasu, aby wgłębiać się we wymysły LaVeya.

 • HectorUFC

  Ciśnijcie go, ale on ma was w dupie. Osiągnął w życiu dużo rzeczy. Bił się w welu miejscach z wieloma dobrymi kickboxerami. Jest satanistą jego sprawa. Jest w chuj szczęśliwy i korzysta z zycia. Ja go podziwiam, bo nie pcha sie do TV jak jakaś kurwa Doda albo górniak. Jest normalnym człowiekiem. Cieszy się ze swojego życia i to jest najważniejsze.

 • dostojny100

  ja go nie cisne dlatego, ze jest satanista, bo chlop nie wiem co to prawdziwy satanizm podobnie jak celebryta nergal.
  Dla mnie to zwykly pozer, ktory uzywa kontorwersyjnych łatek żeby sie lansować.

 • jbb

  HectorUFC ja nie dość, że go nie cisnę, to uważam go za świetnego gościa i dla tego żal mi, że zablokował się na ten satanizm. Trochę zastanawiający jest ten twój komentarz.

  Jak już mówiłem szanuję gościa i nie piszę tego, żeby się nabijać, ale ten komentarz wygląda tak jakby go sam Różal napisał. 100% tych samych argumentów, taki sam sposób użycia „w chuj” i jeszcze na filmie mówił, że ciśnie z kurwami na forach. Marcin jeśli to Ty, to pozdrawiam i życzę porzucenia tego satanizmu, ja wiem, że to twoja sprawa, ale szkoda, żebyś smażył się w piekle.

 • metys

  Szacunek dla Marcina! Miałem okazję poznać osobiście – bardzo w porządku gość. Ma swoje jazdy – jak każdy, jego wiara – jego sprawa i nic nikomu do tego…

 • jbb

  Nic mi do tego i co? Mam nie poruszać tego tematu? Kto wam wcisnął do gęby ten durny tekst „Jego coś tam i nic nikomu do tego.”? Nie mogę powiedzieć co o tym sądzę? Ludzie zacznijcie myśleć do cholery! Jak gość mówi, idę się powiesić, to ty mówisz jego sprawa?