Chael Sonnen twierdzi, że zarobi 10 mln dolarów na walce z Jonesem

24 Kwiecień 2013
Chael Sonnen twierdzi, że zarobi 10 mln dolarów na walce z Jonesem

sonnen_10mln

Wczoraj w programie Dan Le Betard Show na kanale ESPN pojawił się Chael Sonnen, aby dokonać ostatnich wysiłków promocji pojedynku z Jonem Jonesem. Na wizji doszło do zaskakującego wyznania, że na walce z obecnym mistrzem półciężkiej, Amerykanin przewiduje zarobić okrągłe 10 mln dolarów.

Mogę ci powiedzieć, że jestem najlepiej opłacanym zawodnikiem w historii UFC. Nie lubię mówić o pieniadzach i nie dla nich wszedłem do tego sportu. Ale dostałem 8 mln dolarów za walkę z Andersonem Silvą i był to największy, pojedynczy czek jak został tu wypisany. I jeżeli patrzeć na cała otoczkę, trash talking i przewidywania względem walki z Jonesem, wyjdę z 10 milionami w kieszeni. Możesz więc udawać jakobym nie był kochany czy lubiany, ale sprzedałem więcej biletów, więcej PPV, więcej t-shirtów niż ktokolwiek. Jestem pretendentem numer 1 i jestem tym, którego będą pamiętali. Jedyne co musisz zrobić to sprawdzić swój mały kanał YouTube a wówczas dowiesz się, że zły facet jest tutaj i zły facet tu zostaje.

Czy suma 8/10 milionów jest możliwa w chwili obecnej? To już pozostawimy Waszej ocenie a jeżeli kogoś interesują kolejne, fenomenalne, słowne fajerwerki w których Chael udowodnił, że jest jednym z najlepszych w branży, przedstawiamy ciąg dalszy wywiadu w video poniżej. Pamiętajcie, UFC 159 już w ten weekend.

Komentarze

 • rage77

  NIe sądze żeby aż tyle mu dali.

 • metaraon

  Nic mu nie muszą dawać.
  Przecież on ma procent z PPV.
  Dostanie tyle, ile sprzeda się subskrypcji.
  A w tym jest dobry.

 • Siemiomysl

  Forum nie dziala czy to tylko u mnie tak ??

  MODERATOR: Chwilowo jest nieczynne. Tradycyjnie, jak to przy takich wielkich projektach bywa, pojawił się problem nad którym pracujemy cały czas. Póki co „tylko” nowa szata i opcje na portalu.

>><<
ZamknijX