Chmielewski i Ptasiński powalczą na Cage Warriors

autor:
30 Kwiecień 2013
0
Chmielewski i Ptasiński powalczą na Cage Warriors

null

Dwóch reprezentantów Polski zobaczymy na zaplanowanych na maj i czerwiec galach brytyjskiej organizacji Cage Warriors. Jako pierwszy, bo 11. maja wystąpi Antoni Chmielewski (23-9), który zmierzy się z Francuzem Faycalem Hucinem (8-3) na Cage Warriors Fight Night 8 w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Pierwszego dnia czerwca na Cage Warriors 55 w Irlandii po raz kolejny zobaczymy Piotra Ptasińskiego (4-3), tym razem w starciu z Johnem Redmondem (4-6).

Dla Chmielewskiego będzie to drugi zagraniczny występ, po tym jak w związku ze słabą dyspozycją na galach KSW, wstrzymano jego występy dla największej polskiej federacji. W listopadzie ubiegłego roku, „Chmielu” dosyć szybko uporał się ze stawiającym jeszcze pierwsze kroki w MMA, Rosjaninem Ruslanem Gilyazovem na Draka 12.

Jego rywal, 25-letni Hucin do oktagonu Cage Warriors wejdzie po raz czwarty z rzędu. W zeszłym roku pokonywał w nim przez TKO Amerykanina Garetha Josepha i niejednogłośnie wypunktował Irlandczyka Johna Michaela Sheila. Lepszy od niego okazał się jedynie Victor Cheng ze Szwecji.

Ptasiński w swoich ubiegłorocznych, pięciu walkach zanotował dwie wygrane nad innymi Polakami, Danielem Brzozowskim i Jackiem Toczydłowskim. Walka z tym drugim uznana została za najlepszy pojedynek gali CW 48. W międzyczasie poddany został przez Kevina Reeda. W październiku na punkty uległ niepokonanemu Mohsenowi Bahariemu, a w listopadzie został znokautowany już w osiemnastej sekundzie prze również niepokonanego Ashleya Beaumonta.

Irlandczyk Redmond, dzięki zwycięstwu przez większościową decyzję z Anglikiem Christopherem McDonaldem, w lutym przerwał niechlubną serię pięciu porażek przed czasem.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o