White krytykuje zbyt pochopną decyzję Gustafssona o wycofaniu się

04 Kwiecień 2013
White krytykuje zbyt pochopną decyzję Gustafssona o wycofaniu się

Dana White opublikował dzisiaj na twitterze powyższe zdjęcie Alexandra Gustafssona, który wczoraj udzielał wywiadu, jednocześnie dodając krytyczny komentarz pod adresem niedawno powstałej szwedzkiej Federacji MMA, której inicjatywę sam wcześniej poparł:

To zdjęcie zostało zrobione dzisiaj i nawet nie widać na nim rozcięcia!!! Najgorsza decyzja jaką KIEDYKOLWIEK widziałem, żeby wycofać się z walki.

W odpowiedzi na stronie internetowej Gustafssona, pojawiła się fotka ukazująca rozcięcie w pełnej krasie.

Przypominamy, oryginalnie Szwed miał walczyć w najbliższą sobotę z Gegardem Mousasim, który na chwilę ma już nowego przeciewnika i sparringpartnera Gustafssona – Ilira Lafiti.

Komentarze

 • k

  Crocop z Mirem tez miał kontuzję oka.A walczył,chociaż była to najgorsza walka w historii UFC…

 • Marcinmma

  Alex sam nie chcial walczyc czy nie zostal dopuszczony do walki ?

 • W. Mrozowski

  Powiedział, że wycofać się z walki to gorzej niż przegrać, więc chyba szwedzka Federacja MMA go nie dopuściła. Głowy nie daję.

 • Marcinmma

  A co było przyczyna kontuzji ? Zawodnicy powinni być bardziej ostrożni w ostatnie dni przed walka.

 • nitek

  to ta popierdolona komisja nie pozwaliła walczyć Gustafssonowi. Sam Gustafsson jasno i wyraznie powiedział, że mimo kontuzji jest w stanie walczyć.
  P.s.
  teraz widać jak ,,poważna” to była kontuzja, ale czego innego sie spodziewać po decyzji komisji z hiper-lewackiej skandynawii.

 • Rufus87

  na górnym foto jak sie przyjrzec,to widac slady szwow.Obstawiam,ze dosc szybko znowu by sie to moglo otworzyc,no ale zeby z takiego powodu odwolywac walke przed jej rozpoczeciem…

 • Seba

  Niestety często wszelkie komisje i federacje nie mają nic do roboty więc zajmują się uprzykrzaniem życia zawodnikom i co za tym często idzie – kibicom. https://mmaffun.blogspot.com/2013/04/rozciecie-gustafssona.html

 • Viktor

  „niedawno powstałej szwedzkiej Federacji MMA” – rzecz idzie o SMMAF (Szwedzska Federacja MMA), a nie o IMMAF, ktora powastala z inicyatywy szweda Augusta Wallena.
  Co dotyczy kommentarcza Dany White, to on skomentowal decyzja SMMAF (oni zabronili Gustafssonu walczyc), a nie samego zawodnika, ktory w kazdym razie byl gotow walczyc.

 • alienVSpredator

  szwed podobny troche do jocza na tej fotce:p

  MODERATOR: Mamy obiecane kilka sztuk. Czekamy.