Dariusz Cholewa po MMA Attack3 – wywiad

28 Kwiecień 2013

Trzecia gala MMA Attack odbyła się w bardzo przyzwoitym stylu, ale czy wykreowała nowych bohaterów, których może potrzebować polska scena MMA, o tym opowiada więcej w naszym wywiadzie właściciel – Dariusz Cholewa. Ponadto krótko o polsatowskich porównaniach do KSW i samym main evencie.

Komentarze

 • hari

  byłem na gali,zgadzam sie jeśli chodzi o brak zapowiedzi zawodników wchodzących do walki,widownia zdezorientowana,glównie również przez długie i nierównomierne przerwy między walkami wymuszone reklamami w polsacie,ciężko było wysiedzieć,niejedna osoba wracała na miejsce zdezorientowana w trakcie walki,jesli chodzi o ceny biletów to mały bałagan,dużo osób mając wejsciówkę za 20zl mogło swobodnie przemieszczać sie po sektorach do 90 zł,przez co nie raz jeden drugiego podsiadał i tworzył sie niepotrzebny bałagan,jeśli chodzi o poziom walk do ostatniego przedstawienia ok.

 • vivevdi

  Wywiad dobry. Podoba mnie się podejście Cholewy, widać, że finalny cyrk wieczoru też go zniesmaczył i dobrze że tego nie ukrywa. Na szczęście naprawdę solidne walki obroniły cała galę!
  Myślę że na następnej po dopinane zostaną niedociągnięcia, bo dłuższa przerwa w organizowaniu eventów lekko ich wybiła z rytmu.

 • lolo

  Cholewa nieźle spięty, chyba walka wieczoru dała mu się we znaki 😉 ale tak czy inaczej gala zajebiście na plus, szczególnie pod względem sportowym

 • Yeri

  Rewelacja gala. Pomijając cyrk wieczoru to świetna rozpiska, świetne walki i-co rzadkie u nas niestety-świetne sędziowanie ringowe. Alf bije Kastę na głowę swoją drogą.
  Jedno co to faktycznie bym zapowiadał zawodników wchodzących do klatki, ale to szczególik.

 • wu

  Zgadzam się z Harim, nie wiadomo ile przerwa będzie trwała, poza tym brakowało anonsera, który wywołuje do ringu – lekka dezorientacja. Generalnie muzyka, dźwięk, telebimy, walki, sędziowanie na plus.

 • Mihauki

  Moje krótkie podsumowanie gali, najpierw minus, później plusy, bo pozytywnym akcentem trzeba zakończyć 🙂

  Minusy:
  – walka wieczoru, freak fight może śmieszyć, ale nie ośmieszać MMA i organizację. Pan Cholewa będzie miał trudny orzech do zgryzienia, bo FF są dla takie nowej organizacji nadal potrzebna, ale nie mogą być pozbawione całkowicie aspektu sportowego. Burneika musi się rozwijać jako zawodnik MMA, tak jak to robił Pudzian, bo na dłuższą metę nie będzie miało to sensu.
  – przerwy pomiędzy walkami: przyjechałem na 19:00, wręczają akurat puchar i dowiaduję się, że muszę poczekać do 20:00 (realnie była to chyba 20:10) do następnej walki. Podobnie długie reklamowe przerwy. Wszystkie przerwy bez żadnej atrakcji. Nie można było o 19:30 puścić studio Polsat Sport w Spodku, podczas reklam Polsatu zrobić nagłośniony w Spodku wywiad z Heldem, Sobottą…
  – sklep MMAAtack był już o 19:30 prawie wyprzedany, do kupienia było chyba tylko piwo, hot dogi i cola, a kolejki mega duże, w kiblach oczywiście standardowo zero ręczników i papieru
  – czysto polski skład sędziów punktowych w walkach Polacy vs obcokrajowcy

  PLUSY
  – super zestawienia, sporo fajnych walk, wysoki poziom MMA
  – super nagłośnienie i oświetlenie, mega dużo telebeamów, KSW na torwarze pod względem telebeamow to porażka
  – sędziowie ringowi