Dawid Ozdoba po walce z Robertem Burneiką na MMA Attack 3 – wywiad

28 Kwiecień 2013

Oblegany przez fotoreporterów, Dawid Ozdoba był ostatnią osobą, która wraz z naszą redakcją opuszczała pomieszczenie konferencyjne w katowickim Spodku. Na sam koniec postanowiliśmy jednak zadać kilka pytań – być może z innej beczki – i dowiedzieć się dokładnie na czym polegał „game plan” na walkę i jakie były jego scenariusze.

Komentarze

 • grecki

  Co za typ i jego tlumaczenia, game plany… mam nadzieje, ze juz wiecej w srodowisku MMA jego nazwisko nie zagosci.

 • kamerling

  Z całym szacunkiem do redakcji – ale po jasną cholerę robić wywiad z tym osobnikiem? Przecież albo ta walka była wyreżyserowana , albo fighter ów jest tak głupi, że nie rozumie tych wszystkich ostrzeżeń, kartek, nawoływań do walki itp. Jestem mega zażenowany jego postawą, tym co widziałem i tak dalej. To już 10 letnia dziewczynka by wiedziała, że po takich słowach sędziego trzeba kopać, czy uderzać czy poprostu nacierać na Koksa, a ten dalej swoje jak grochem o ścianę. Masakra./ Nawet nie włączam tego wywiadu, bo on ciągle swoje będzie pierniczył.

 • zap

  To miała być walka a nie zabawa w berka, przegrał zasłużenie, dobra decyzja sędziego.

 • Grom

  Naprawdę szkoda że nie pokusił się od 3 rundy na dobicie koxa, 😛 on już ledwo co się poruszał, ale jakby nie było poszło mu lepiej niż Najmanowi.

>><<
ZamknijX