Demian Maia chce walczyć z Nickiem Diazem w Brazylii

17 Kwiecień 2013
Demian Maia chce walczyć z Nickiem Diazem w Brazylii

Świat sportów walki do dzisiaj ubolewa nad decyzją Nicka Diaza o zakończeniu kariery, chyba że otrzyma ponowną szansę walki z GSP. Czy wywołanie go do oktagonu sprawi, że Bad Boy Stockton w Kalifornii zmieni zdanie?

Zgodnie z informacją, którą Ariel Helwani podał wczoraj w programie UFC Tonight, Demian Maia chciałby walczyć z Nickiem na karcie UFC Rio, gdzie wciąż nie ma ustalonego przeciwnika. Informację tą potwierdził Eduardo Alonso – menedżer Brazylijczyka. Mówiąc dokładniej, Demian czułby się zaszczycony móc walczyć na sierpniowej karcie z Diazem w Rio.

Odkąd Maia podjął decyzję o przejściu kategorię wagową niżej, wygrał trzy pojedynki z rzędu. Na chwilę obecną jest na 5 miejscu rankingu UFC w swojej dywizji a Nick Diaz jest tuż za nim. Od przegranej z Georgesem St. Pierre, Nick siedzi w zaciszu swojego gymu, absolutnie milcząc na temat dalszych planów i tego czy będzie jeszcze walczył czy też nie. Jeżeli dojdzie do zestawienia obu fighterów, prawdopodobnie stanie się to 3-go sierpnia na UFC 163, przewodzonym przez Jose Aldo vs. Anthony Pettis.

Komentarze

 • Blade

  To by było świetne !

 • daw

  Oby doszlo do tego zestawienia 😉

 • Georges St-Pierre

  z przyjemnościom zobaczę ten pojedynek.

 • madfrolife

  a ja nie maia przelzy na nim 3 rundy

 • pietrrokov

  Jak dla mnie też nie byłoby to nic ekscytującego chociaż zobaczyłbym z przyjemnością starszego z braci Diaz w klatce.

 • Zdebu

  genialnie gdyby Maia poddal tego menta