Dokładne wyniki oglądalności MMA Attack 3 – Damian Grabowski w „peaku”

30 Kwiecień 2013
4
Dokładne wyniki oglądalności MMA Attack 3 – Damian Grabowski w „peaku”

Po dzisiejszej rozmowie z Dariuszem Cholewą – organizatorem MMA Attack – przedstawiamy najświeższe wyniki oglądalności trzeciej gali w katowickim Spodku. Na początku dane nie zawierały informacji o najważniejszym, czyli otwartym kanale Polsat, ale w późniejszych godzinach wiadomo było już więcej.

Oto, co przekazał nam Dariusz Cholewa:

Jeżeli weźmiemy pod uwagę Polsat i Polsat Sport, to dało nam w Polsacie otwartym 16,25% udziału a w Polsacie Sport 4,02%. Średnia oglądalność w Polsacie Sport to 354 616 widzów a w Polsacie otwartym 1 128 168 widzów. W najwyższym punkcie oglądalności Polsat Sport (godz. 23:06) oglądalność liczyła 578 603 osób, Damian Grabowski przyciągnął 374 tysiące osób a Robert Burneika 330 tysięcy telewidzów.

Niestety nie mamy zmierzonej oglądalności „w peaku” (najwyższy punkt) na Polsacie otwartym, ale będzie podana do końca przyszłego tygodnia i ma oscylować w granicy 2,5 mln widzów. Zajęliśmy drugie miejsce po telewizji TVN, jeżeli chodzi o oglądalność tego dnia, ale biorąc pod uwagę sumę widzów Polsatu i Polsat Sport to zajęliśmy miejsce pierwsze procentem 20,27%. Telewizja internetowa IPLA TV sprzedała około 4500 PPV.

Choć z założenia to „freak fight” Roberta Burneiki z Dawidem Ozdobą miał być tym, co przyciągnie najwięcej telewidzów, okazało się, że prawdziwym zwycięzcą okazała się strona sportowa MMA a nie show.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
OczekkArmbarKillahPakotomox Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Oczekk
Gość
Oczekk
Offline

Freak fight jest nie do przyjęcia w oktagonie, (który jest dla profesjonalistów) jeszcze w ringu bokserskim da się na to patrzeć. Pan Cholewa niech się puknie w czoło zanim skompromituje się zbyt bardzo.

ArmbarKillah
Gość
ArmbarKillah
Offline

Najwyższy czas już skończyć z tymi freakami, bo na dłuższą metę to chyba nie wyjdzie mma na zdrowie.

Pako
Gość
Pako
Offline

haaa tak jest.wydarzenie sportowe sie liczy a nie jakies dziwne walki!!!! MMA RULES!!! OZDOBA & BURNEJKA FUCK OFF 🙂

tomox
Gość
tomox
Offline

dzięki Bogu za peak w tym a nie innym miejscu! być może ten cały marian kmita teraz się ogranie i postawi na mma a nie wieśniackie przedstawienia