Dokładne wyniki oglądalności MMA Attack 3 – Damian Grabowski w „peaku”

30 Kwiecień 2013
Dokładne wyniki oglądalności MMA Attack 3 – Damian Grabowski w „peaku”

Po dzisiejszej rozmowie z Dariuszem Cholewą – organizatorem MMA Attack – przedstawiamy najświeższe wyniki oglądalności trzeciej gali w katowickim Spodku. Na początku dane nie zawierały informacji o najważniejszym, czyli otwartym kanale Polsat, ale w późniejszych godzinach wiadomo było już więcej.

Oto, co przekazał nam Dariusz Cholewa:

Jeżeli weźmiemy pod uwagę Polsat i Polsat Sport, to dało nam w Polsacie otwartym 16,25% udziału a w Polsacie Sport 4,02%. Średnia oglądalność w Polsacie Sport to 354 616 widzów a w Polsacie otwartym 1 128 168 widzów. W najwyższym punkcie oglądalności Polsat Sport (godz. 23:06) oglądalność liczyła 578 603 osób, Damian Grabowski przyciągnął 374 tysiące osób a Robert Burneika 330 tysięcy telewidzów.

Niestety nie mamy zmierzonej oglądalności „w peaku” (najwyższy punkt) na Polsacie otwartym, ale będzie podana do końca przyszłego tygodnia i ma oscylować w granicy 2,5 mln widzów. Zajęliśmy drugie miejsce po telewizji TVN, jeżeli chodzi o oglądalność tego dnia, ale biorąc pod uwagę sumę widzów Polsatu i Polsat Sport to zajęliśmy miejsce pierwsze procentem 20,27%. Telewizja internetowa IPLA TV sprzedała około 4500 PPV.

Choć z założenia to „freak fight” Roberta Burneiki z Dawidem Ozdobą miał być tym, co przyciągnie najwięcej telewidzów, okazało się, że prawdziwym zwycięzcą okazała się strona sportowa MMA a nie show.

Komentarze