GLORY : 7 Milan już 20 kwietnia

autor:
08 Kwiecień 2013
0
GLORY : 7 Milan już 20 kwietnia

Już 20 kwietnia, w Mediolanie, odbędzie się kolejna gala organizowana przez najlepszą organizację na świecie – GLORY. Zawody obfitować będą w wiele interesujących pojedynków – będziemy mogli ocenić formę m.in.: Gorgio Petrosyana, Robina van Roosmalena, Hafida El Boustati czy Murthela Groenharta.

20 kwietnia na mediolańskiej arenie Mediolanum Forum odbędzie się kolejna gala z cyklu GLORY. Tym razem starcia toczone będą w kategorii do -70 kg. Walką wieczoru będzie pojedynek Gorgio Petrosyana (75-1, 35 KO) z Hafidem El Boustati (67-7-3, 18 KO). Włoch Georgio Petrosyan, który zajmuje obecnie pierwsze miejsce w światowym rankingu w swojej kategorii wagowej, podejmować będzie debiutującego w organizacji GLORY El Bousatiego. Marokańczyk jest bardzo pewny siebie – w ostatnim wywiadzie dla organizacji powiedział :

„Jeśli mam być szczery to widzę wiele słabości w stylu Petrosyana. Wielu uważa, że jest obecnie nie do pokonania, ja natomiast uważam, że ciągle się cofa, jego styl można określić bardziej jako defensywny. Nie mogę powiedzieć – jest świetnym zawodnikiem. 20 kwietnia okaże się, który z nas jest lepszy”.

Gala GLORY : 7 odbędzie we Włoszech. El Boustati kontynuuje więc swoją wypowiedź, sugerując, że sędziowie będą punktowali na korzyść Petrosyana :

„Wiadomo – gala odbędzie się we Włoszech. Jestem pewien, że jeśli go nie znokautuje sędziowie nie przyznają mi wygranej. Tak więc nastawiam się na skończenie pojedynku przed czasem. Mam mocne uderzenie i wierzę w to, że to ja wyjdę zwycięsko z tego pojedynku.”

Marokańczyk odniósł się tym samym do swojego pojedynku z Robinem van Roosmalenem (It’s ShowTime 57&58). El Boustati zwyciężył przez TKO w drugiej rundzie – sędzia nie dopuścił do dalszego starcia i niespodziewanie zwyciężył Hafid.

Kolejną bardzo interesującą walką będzie starcie Robina van Roosmalena z aktualnym mistrzem organizacji K-1 Max – Murthelem Groenhartem. Robin van Roosmalen znany jest ze swojego bardzo agresywnego stylu walki a zarazem bardzo szczelnej gardy. Z kolei Groenhart będzie miał przewagę zasięgu – jest o wiele wyższy od Roosmalena. Jeśli przyjmie taktykę na walkę z dystansu pojedynek może być z pewnością bardzo emocjonujący.

Pełna karta walk prezentuje się następująco :

Gorgio Petrosyan vs. Hafid El Boustati
Jhonata Diniz vs. Rico Verhoeven
Sahak Parparyan vs. Artem Levin
Karapet Karapetyan vs. Roberto Cocco
Nenad Pagonis vs. Steve Mckinnon
Murthel Groenhart vs Robin van Roosmalen
Yuri Bessmertny vs. Davit Kiria
Chingis Allazov vs. Marat Grigorian
Sergio Wielzen vs. Kaopon Lek

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o