Karty sędziowskie MMA Attack 3

28 Kwiecień 2013
Karty sędziowskie MMA Attack 3

Wczorajsza gala MMA Attack 3 – wg nastrojów społecznych – to przynajmniej trzy dyskusyjne wyniki. Prezentujemy skany kart sędziowskich dla poszczególnych walk MMA Attack 3, które rzucą nieco światła na całą sprawę.

Komentarze

 • Sinu

  Dlaczego nie ma karty z walki Jotko? Ona mnie najbardziej ciekawi.

  Burneika wygrał drugą rundę 10-8 ? Ja tego tak nie widziałem.

 • W. Mrozowski

  W ferworze sytuacji gdzieś się zapodziała. Spróbujemy zdobyć.

 • garda

  Ewidentny wałek Celiński-Fijałka,Stav Economou-Grabowski.Nie wiem o co tu chodzi?Pewnie o kasę.Robić coś takiego na oczach publiczności,fanów,dziennikarzy MMA i komentatorów,którzy widzieli co innego to budzi duży niesmak.Faktycznie nie ma karty Jotko,której wynik też budzi kontrowersje.Gratulacje p.D Cholewa!!! Jak tak będą wyglądać gale to długo nie pociągniecie.Daję swój skromny bonus-uznanie dla Celińskiego i Stava

 • Faraon

  Dziwne że akurat karta Jotki zniknęła. Po tej gali utwierdziłem sie tylko w przekonaniu że MMAA to cyrk. Wystaczy być polakiem i wygrać jedną rundę z obcokrajowcem aby wygrać całą walkę. Powinno być sprawiedliwie. Wałek w walce z Jotką, wałek w walce celinskiego i cyrk na samym końcu „gali”. Żenada.

 • W. Mrozowski

  Zapędziłeś się. U nas zniknęła a nie w MMA Attack. Co do wyniku walki to oczywiście decyzja podlegająca dyskusji. Może nawet coś z tym zrobimy.

 • deh502

  W czym się niby zapędziłem. Gdyby ta walka odbywała sie poza polską nie ma bata żeby jotko ją wygrał. Sędziowie pomagają naszym nie od dziś co jest widoczne. Później się ludzie dziwią że zawodnicy mówią w wywiadach że muszą wygrać przed czasem bo inaczej sie nie da. Normalnie druga rosja sie u nas dzieje. Niech Pan Cholewa zamiast zagranicznych sędziów ringowych zatrudni zagranicznych punktowych bo Ci punktowi z MMAA to żenada.

 • W. Mrozowski

  W stwierdzeniu, że „dziwne, że zaginęła akurat ta karta.” Po prostu skan musiał nam gdzieś wypadł w ferworze pracy. Nie ma teorii spiskowej. MMAA ma oryginały.

 • deh502

  Nie posądzam was że umyślnie zgubiliście kartę jotki czy coś w tym rodzaju. Jesli tak to odebraliście to przepraszam. Chodziło mi o to że nie ma akurat katy walki której wynik wzbudził kontrowersje. Skoro mmaa ma oryginały to czemu ich łaskawie nie opublikuje jak robi to ksw po gali. Nie ważne już czy sędziowie dali ciała, organizator jest za to odpowiedzialny i powinien wziąść to na klate.

 • Sinu

  Ja byłem bardzo zdziwiony gdy zwycięzcą walki okrzyknięto Krzyśka.

 • Mihauki

  Generalnie nie zauważyłem na MMAAttack 3 żadnych wielkich „przekrętów”, ale jednak było trochę niedociągnięć:
  – Cholewa mówił przed galą, że będzie międzynarodowy skład sędziów punktowych. Z tego co widzę, to jedynie Pan Jakub z Czech punktował niektóre walki, ale wszystkie walki Polak vs Obcokrajowiec punktowali sami Polacy.
  – Fijałka moim zdaniem wygrał wszystkie 3 rundy, byłem bardzo zdziwiony, że był remis. Owszem Cebula zadawał więcej ciosów (szczególnie prostych), ale Fijałka miał bardzo szczelną gardę. Jednak w żadnej rundzie nie było znaczącej przewagi któregoś z zawodników, dlatego nie widzę tu wielkiego przekrętu, chociaż zdziwiony pozostaję.
  – Jokto na pewno wygrał ostatnią rundę 10-8, pół rundy był w dosiadzie, za plecami, a Serb ledwo się trzymał, jak zadał pod koniec 3 rundy lowkicka, to prawie sam się przewrócił, tak się chwiał na nogach. Tak myślałem, że pewnie sędziowie dadzą 2 rundę na remis i będzie albo wygrana Jotki, albo remis, na pewno nie wygrana Serba.
  – Grabowski moim zdaniem walki nie wygrał. Stav był agresorem, trzymał Grabowskiego przy siatce, to Damian ratował się klinczem od stójki. Walka była bliska, trudna do ocenienia, bo żaden z zawodników nie dominował, a mieli przewagi w różnych aspektach walki.

  Ja mam taką prośbę do MMAnews: Możecie wprowadzić po większych galach w Polsce (KSW, MMAA) punktację eksperta? Niech jakiś znany sędzia powie na podstawie powtórek, jak te walki powinno się wypunktować i na ile inne oceny są prawdopodobne/zrozumiałe. Następnym krokiem byłoby wprowadzenie rankingu sędziów, to może za daleko idący pomysł, chociaż np. kicker.de daje ocenę sędziom za każdy mecz w Bundeslidze.

  P.S. Dodacie brakującą kartę Jotki?

 • Sinu

  Bardzo fajny pomysł z tą „Punktacją Eksperta”. Sam jestem bardzo ciekawy jak taki ekspert ocenia poszczególne sytuacje w walce.

 • deh502

  MMANews dodacie tą brakującą kartę sędziowską czy raczej już nie ma na to szans?

 • fajfel

  Zrobione przecież

>><<
ZamknijX