Karty sędziowskie MMA Attack 3

28 Kwiecień 2013
13
Karty sędziowskie MMA Attack 3

Wczorajsza gala MMA Attack 3 – wg nastrojów społecznych – to przynajmniej trzy dyskusyjne wyniki. Prezentujemy skany kart sędziowskich dla poszczególnych walk MMA Attack 3, które rzucą nieco światła na całą sprawę.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
13 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
fajfeldeh502SinuMihaukiW. Mrozowski Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
fajfel
Gość
fajfel
Offline

Zrobione przecież

deh502
Gość
deh502
Offline

MMANews dodacie tą brakującą kartę sędziowską czy raczej już nie ma na to szans?

Sinu
Gość
Sinu
Offline

Bardzo fajny pomysł z tą „Punktacją Eksperta”. Sam jestem bardzo ciekawy jak taki ekspert ocenia poszczególne sytuacje w walce.

Mihauki
Gość
Mihauki
Offline

Generalnie nie zauważyłem na MMAAttack 3 żadnych wielkich „przekrętów”, ale jednak było trochę niedociągnięć: – Cholewa mówił przed galą, że będzie międzynarodowy skład sędziów punktowych. Z tego co widzę, to jedynie Pan Jakub z Czech punktował niektóre walki, ale wszystkie walki Polak vs Obcokrajowiec punktowali sami Polacy. – Fijałka moim zdaniem wygrał wszystkie 3 rundy, byłem bardzo zdziwiony, że był remis. Owszem Cebula zadawał więcej ciosów (szczególnie prostych), ale Fijałka miał bardzo szczelną gardę. Jednak w żadnej rundzie nie było znaczącej przewagi któregoś z zawodników, dlatego nie widzę tu wielkiego przekrętu, chociaż zdziwiony pozostaję. – Jokto na pewno wygrał ostatnią… Czytaj więcej »

Sinu
Gość
Sinu
Offline

Ja byłem bardzo zdziwiony gdy zwycięzcą walki okrzyknięto Krzyśka.

deh502
Gość
deh502
Offline

Nie posądzam was że umyślnie zgubiliście kartę jotki czy coś w tym rodzaju. Jesli tak to odebraliście to przepraszam. Chodziło mi o to że nie ma akurat katy walki której wynik wzbudził kontrowersje. Skoro mmaa ma oryginały to czemu ich łaskawie nie opublikuje jak robi to ksw po gali. Nie ważne już czy sędziowie dali ciała, organizator jest za to odpowiedzialny i powinien wziąść to na klate.

deh502
Gość
deh502
Offline

W czym się niby zapędziłem. Gdyby ta walka odbywała sie poza polską nie ma bata żeby jotko ją wygrał. Sędziowie pomagają naszym nie od dziś co jest widoczne. Później się ludzie dziwią że zawodnicy mówią w wywiadach że muszą wygrać przed czasem bo inaczej sie nie da. Normalnie druga rosja sie u nas dzieje. Niech Pan Cholewa zamiast zagranicznych sędziów ringowych zatrudni zagranicznych punktowych bo Ci punktowi z MMAA to żenada.

Faraon
Gość
Faraon
Offline

Dziwne że akurat karta Jotki zniknęła. Po tej gali utwierdziłem sie tylko w przekonaniu że MMAA to cyrk. Wystaczy być polakiem i wygrać jedną rundę z obcokrajowcem aby wygrać całą walkę. Powinno być sprawiedliwie. Wałek w walce z Jotką, wałek w walce celinskiego i cyrk na samym końcu „gali”. Żenada.

garda
Gość
garda
Offline

Ewidentny wałek Celiński-Fijałka,Stav Economou-Grabowski.Nie wiem o co tu chodzi?Pewnie o kasę.Robić coś takiego na oczach publiczności,fanów,dziennikarzy MMA i komentatorów,którzy widzieli co innego to budzi duży niesmak.Faktycznie nie ma karty Jotko,której wynik też budzi kontrowersje.Gratulacje p.D Cholewa!!! Jak tak będą wyglądać gale to długo nie pociągniecie.Daję swój skromny bonus-uznanie dla Celińskiego i Stava

Sinu
Gość
Sinu
Offline

Dlaczego nie ma karty z walki Jotko? Ona mnie najbardziej ciekawi.

Burneika wygrał drugą rundę 10-8 ? Ja tego tak nie widziałem.