Mirko Cro Cop vs. Melvin Manhoef na Road FC 12?

12 Kwiecień 2013
Mirko Cro Cop vs. Melvin Manhoef na Road FC 12?

Informacja o tym zaskakującym zestawieniu dotarła do nas wczoraj wieczorem. Przedstawiciel japońskiego Road FC stwierdził, że „są bardzo blisko zorganizowania pojedynku Mirko Cro Cop vs. Melvin Manhef”. Pan Moon Jung Hong nie chciał zdradzać zbyt wiele, ale obiecał, że kolejna rozpiska przyćmi poprzednią kartę walk.

Pomimo mylącej informacji o powolnym odejściu na fighterską emeryturę, Chorwat najwyraźniej ani myśli o zakończeniu przygody ze sportami walki, ponieważ regularnie pojawia się na zawodowym ringu. Marcowy pojedynek na Grand Prix K-1 w Zagrzebiu, zakończyło się jednak skandalem z powodu – zdaniem wielu – przekłamanego wyniku walki z Ismaelem Londtem. Na znak protestu wielu widzów po prostu opuściło halę.

Melvin Manhoef jeszcze do niedawna miał bardzo udaną passę trzech zwycięstw z rzędu, przerwaną jednak przez słaby występ z Brockiem Larsonem na ONE FC 8 kilka dni temu. Przegrana ta może być nie w smak KSW w którym w czerwcu Holender zmierzy się w długo oczekiwanej walce z Mamedem Chalidowem. Pomimo kontraktu z ONE FC, organizacja ta ma jednak bardzo dobre stosunki z Road FC, której mogłaby „wypożyczyć” Manhoefa na pojedynczy występ. Data Road FC 12 nie jest jeszcze znana.

Komentarze

 • bolip

  Ciekawe w jakiej wadze ?!
  Przecież Cro Cop to cieżka a Melvin z tego co wiem to chyba 84 ? Więc troche duży rozrzut.

 • Mechiko

  melvin 84, ale na lekkim roztrenowaniu pewnie pod 100 waży..

 • wacław

  Melvin znokautował Hunta i Słowińskiego, więc jakoś sobie radzi z ciężkimi

 • pablomma

  Coś czuje że znowu będzie jakiś wałek i Melvin nie przyjedzie na KSW

 • HectorUFC

  Mam nadzieje, że Melvin przyjedzie na KSW. Co prawda jest cienki w parterze i nie da rady mamedowi no chyba ze w stojce, ale Mamed potrzebuje jesgo nazwiska do bilansu jako zwyciężonego wtedy UFC doceni moze mameda ze z kendalem wygrał ze manhoefa pokona, ale narazie w ufc zawierucha ze zwolnieniami to nie ma co liczyć chyba że mamed bedzie cenny dla ufc. Mam nadzieje ze walka chalidow vs manhoef na ksw sie odbedzie.

 • b

  tak naprawde kogo to obchodzi, z kim nie trzymjacy juz od dawna sportowego fit, Mirko zawalczy, dla paru groszy?