Mirosław Okniński o tym: „Kto robi najwięcej szkody w Polskim MMA?” [UPDATE]

06 Kwiecień 2013
103
Mirosław Okniński o tym: „Kto robi najwięcej szkody w Polskim MMA?” [UPDATE]

Niecałą godzinę temu na facebooku Mirosława Oknińskiego ukazał się dość obszerny i osobisty materiał o sytuacji w polskich mediach branżowych. Zdajemy sobie sprawę, że temat nieco kontrowersyjny i może zostać źle odebrany, ale ponieważ wielokrotnie zadawano nam pytania w tej kwestii, sami jesteśmy ciekawi zdania naszych czytelników. Poniżej, przedstawiamy punkt widzenia trenera i organizatora PLMMA a ocenę pozostawiamy Wam.

Zagadka kto robi najwięcej szkody w Polskim MMA.
1. Ekipa małolatów redaktorów przyjęła strategię kreowania rzeczywistości w polskim MMA nie mając żadnych podstaw merytorycznych i są to wyłącznie teoretycy. Głównie kierują się zyskiem i parciem na szkło i to trzeba podkreslić.

– żaden z redaktorów nigdy nie był zawodnikiem
– żaden nigdy nie trenował niczego
– żaden nie ukończył kursu czy szkolenia sędziowskiego, a mimo to sędziują walki

– redaktorzy są dziennikarzami, sędziami, tłumaczami a nawet typują walki na portalu, które potem sędziują np. przy okazji gal KSW
– redaktor taki jak ……………. bez doświadczenia w sportach walki pracuje za ciężkie pieniądze jako:
– matchmaker przy MMA Attack
– jako pomocnik przy KSW
– doradca Fighters Arena
– programie MMA Master, gdzie nawet sędziuje walki
– jest dyrektorem Super Ligi MMA
– dodatkowo rozdają nagrody nazywane Heraklesami i wiadomo że dają tym z których chcą lub sciągają characz
– .redaktorek…………….. pluł rok temu na walkę Najman-Burneika a dziś zestawił dla MMA Attack Ozdobę z Burneiką. Najman jeszcze kojarzy się z walkami a czym kojarzy się Ozdoba

– zrobili Konwent MMA w 2012 roku, mieli fanów na facebooku (13 tysięcy), którzy pisali że „hurra, hurra” a na Konwent przyszlo 50 osób! Kompletna klapa i świadczy że ich wpływ jest znikomy na polskie MMA
– próbowali sprzedawać bilety i dostępy PPV do PLMMA i nie sprzedali nic co świadczy, że nie ma to żadnego przelożenia na sprzedaż
– są patronem medialnym KSW a przy ostatniej gali część trybun na 5 tysięcznej hali świeciła pustkami, podobnie było przy gali MMA Attack I przy drugiej sytuację ratował Marcin Najman i Robert Burneika a więc de facto anty-fani i fani kulturystyki, którzy przyszli na tę walkę
– byli patronami takich gal jak Profihgt i gwarantowali zainteresowanie fanów tymi wydarzeniami a skończyło się odwolywaniem gali z powodu nikłego zainteresowania kibiców. To o czym to świadczy?
– na kilku galach gdzie oferowali organizatorom wsparcie bylo malo kibiców

Apel do organizatorów zawodników i trenerów nie dajcie się manipulować małolatom, jak zgadniecie kto to,
to pijawki które chcą na was zarobić, w dupie mają dobro tego sportu.

M.Okniński

A jaką opinię na temat powyższej treści mają czytelnicy?

UPDATE: Oto oficjalna odpowiedź Pawła Kowalika z portalu www.mmarocks.pl

Z ogromnym żalem przyjąłem oparte głównie na kłamstwach oświadczenie trenera Mirosława Oknińskiego. Zmuszony jestem sprostować kłamstwa rozpowszechnione przez bez wątpienia legendarną postać polskiego MMA.

Nie jest prawdą, że żaden z redaktorów portalu MMARocks.pl nigdy nie trenował sportów walki, czy nie startował na żadnych zawodach. Jest to kłamstwo, które uderza przede wszystkim w takie osoby jak Jakub Bijan, Robert Górski i Tomasz Chmura. Większość redakcji miała czynny kontakt z różnymi sportami walki. Jest prawdą, że ja właściwie nigdy nie trenowałem sportów walki, ale nie widzę związku z pracą dziennikarza, a tym bardziej z pracą matchmakera.
Nie jest prawdą, że redaktor naczelny naszego portalu Wojsław Rysiewski typuje walki, które później sędziuje. Tak samo jak ja nigdy nie typuję walk, które zestawiam.
Nie jest prawdą, że na Konwent przyszło 50 osób. Trener Okniński nie może wiedzieć ile przyszło, bo sam zbojkotował imprezę, której założeniem było jednoczenie środowiska MMA i wyjście do fanów.
Nie jest prawdą, że jakiejkolwiek organizacji gwarantowaliśmy, że zapełnimy halę poprzez informacje zamieszczane na portalu MMARocks. Zawsze chętnie zamieszczaliśmy informacje o wszystkich polskich galach i zachęcaliśmy fanów do udziału w mniejszych i lokalnych galach, ale nie można zrzucać na nas odpowiedzialności za słabe wyniki sprzedaży biletów czy transmisji PPV.
Nie jest prawdą, że zestawiłem pojedynek Roberta Burneiki z Dawidem Ozdobą, o czym trener Mirosław Okniński nawet ze mną rozmawiał, po ogłoszeniu pojedynku. Powiedziałem wówczas trenerowi Oknińskiemu, że ta walka leży już daleko poza granicami sportu i jest cyrkiem rozrywkowym. Pogląd ten podtrzymuję.
Faktem jest, że w różnych rolach współpracuję z wieloma polskimi organizacjami w tym z MMA Attack i Fighters Areną oraz Superligą MSW. W tych dwóch pierwszych organizacjach moim głównym zadaniem jest dbałość o poziom sportowy, przy jednoczesnej racjonalizacji budżetu, a także dbałość o bezpieczeństwo zawodników i bezstronne sędziowanie. Udało mi się także namierzyć i odsunąć osoby, które oszukiwały organizatorów i zawodników.
Faktem jest, że sędziowałem sparingi (a nie walki) w programie MMAster. Sędziowałem w życiu ponad 700 spotkań koszykówki, co przekłada się na pewność siebie i sprawność w podejmowaniu decyzji oraz sprawne oko do detali. Jeszcze nikt nie zarzucił mi, że sędziowałem źle. Nic jednak nie wskazuje na to, bym miał wziąć się za sędziowanie zawodowych pojedynków ani jako ringowy, ani jako punktowy.
Absolutną nieprawdą jest stwierdzenie, że Heraklesy dajemy tym, od których ściągamy haracz lub od których jakikolwiek haracz chcemy ściągać. Heraklesy otrzymują ludzie, którzy ciężką pracą je sobie wywalczyli, a statuetki otrzymali przecież Mirosław Okniński i jego podopieczny Krzysztof Jotko.
Nie jest prawdą, że motywacją do mojej działalności w polskim MMA są „ciężkie pieniądze i parcie na szkło”. Nigdzie się nie wpycham, to nie ja dzwonię do telewizji, by się pokazać, a telewizja dzwoni do mnie, bo najwidoczniej ceni mnie jako eksperta. Wielokrotnie pomagałem też zawodnikom i organizatorom bezinteresownie. Zwłaszcza młodszym zawodnikom lub takim, którzy mają trudniejszą sytuację oraz tym organizatorom, którzy mają problem, by w ogóle dopiąć budżet.
Trener Okniński nazywa nas „pijawkami, które chcą zarobić i w dupie mają dobro tego sportu”, ale nie jest w stanie wskazać ani jednego organizatora lub zawodnika, który został oszukany. Przy okazji uważam, że określenie mnie osobą, która „w dupie ma dobro tego sportu” jest głęboko niesprawiedliwe.

Doprawdy ciężko jest mi zrozumieć motyw, którym kierował się Mirosław Okniński, atakując moją osobę i moich redakcyjnych kolegów. Ani nie jesteśmy małolatami (średnia wieku około 30 lat), ani nikogo nie oszukujemy. Staramy się codziennie dostarczać fanom MMA solidną porcję informacji. Zaglądamy na mniejsze i lokalne gale, informujemy o walkach zawodników, którzy dopiero zaczynają w tym sporcie, chociaż z finansowego punktu widzenia jest to dla nas nieopłacalne. To bardzo zaskakujące, że zarzuca się portalowi informowanie o galach, tym bardziej, że jesteśmy portalem, który stara się terminowo odnotować wszystkie zawodowe walki, odbywające się w Polsce, a z wielu mniejszych gal przekazuje wyniki na żywo.

Jest prawdą, że współpracuję z większością polskich organizacji oraz ze wszystkimi czołowymi organizacjami w Polsce. Robię to jawnie, nie ukrywam wielu funkcji, które pełnię i przede wszystkim jestem uczciwy względem osób, dla których pracuję. Trenerowi Oknińskiemu przeszkadza liczba pełnionych przeze mnie funkcji, ale nie jest w stanie udowodnić mi żadnego oszustwa, a jestem przekonany, że pozytywnej opinii na mój temat mogą udzielić właściciele takich organizacji jak KSW, MMA Attack, Fighters Arena, xCage, Berserker’s Arena i zapewne wiele innych organizacji, a także wielu trenerów i zawodników.

Mnogość funkcji, które pełnię wynika przede wszystkim z dwóch rzeczy. Po pierwsze staram się być uczciwy, a po drugie jestem osobą, która w polskim MMA nie ma konfliktów. Niespełna tydzień temu sam Mirosław Okniński dzwonił i proponował mi posadę dyrektora w Polskim Związku MMA i wówczas liczba pełnionych przeze mnie funkcji mu w niczym nie przeszkadzała. Wręcz przeciwnie, Mirosław Okniński widział we mnie osobę, która ma dobry kontakt ze środowiskiem i może zjednoczyć wiele frakcji. Powiedziałem, że na kolejną funkcję nie znajdę już czasu, ale zaproponowałem spotkanie, by porozmawiać o wizji takiego związku, który nie byłby machiną do pobierania haraczy od klubów i zawodników, a przy okazji pomagał i służył polskiemu środowisku.

Przy okazji trener Okniński postanowił na znak protestu oddać statuetkę Heraklesa. Miejsce Mirosława Oknińskiego w Galerii Sław polskiego MMA jest niepodważalne. Jeśli trenerowi przeszkadza statuetka, to proponuję ją zlicytować i dochód przeznaczyć na cel charytatywny. Mam jednak nadzieję, że gdy trener ochłonie, to jednak przemyśli sprawę i zmieni zdanie. Wiele razy i wielu osobom powtarzałem, że polskie MMA jest za małe na bezsensowne podziały i konflikty. Duma w kieszeń, schowajmy prywatne interesy i razem ciągnijmy ten wózek.

Pozdrawiam,

Paweł Kowalik

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
103 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
BJR
BJR
8 lat temu

Nie rozumiem ataku Pana Mirka na mmarocks, nie dość że fachowo i rzeczowo pisane są tam artykuły i wywiady ( na news też) to angażują się mocno w rozwój mma w Polsce. Mówcie co chcecie, że tak nie jest że tam śmietnik, reklamy bla bla bla… Ale to mmarocks podaje wyniki na żywo i zapowiedzi nawet z najmniejszych gal w Polsce, ciekawy cykl programów w stylu mikroskop, video blogi (w których od podszewki widzimy przygotowania zawodników ich charakter czy zachowanie przed walką, jak i po pokazane są tam emocje i piękno tego sportu), analizy różnych walk, zachowań czy szklana szczęka w których ludzie często dowiadują się nie tylko o technice walk w mma ale również wiele faktów z życia zawodników. Tak więc nie pierd.. mi tu że mmarocks to portal z idiotami służący, tylko do reklamy i nabijaniu kieszeni innych, bo ten portal akurat nie szuka żadnych „sensacji” i jest równie dobry co mmanews. Mam nadzieje, że te marne prowokacje pewnego frustrata skończą się bo MMA powinno nas łączyć a nie dzielić! AMEN!

rafixxx
rafixxx
8 lat temu

Pojazd na Tidzeja mistrzowski xD.Pan „lubie sie osmieszac swoja koszula” na pewno milo wspomina lekcje wf.Pełna zgoda z Arturem Halinskim.MManews= konkretne newsy ,MMarocks =smietnik z reklamami… och przepraszam z promocja gal.Wojusiu lepiej przestan zartowac sobie z Franka w SSS bo sam lepszy nie jestes.
Pozdro MMAnews

torpedo
torpedo
8 lat temu

Nie wiem po co robicie jeszcze dodatkowy podział pomiędzy portalami. Mało,że Mirek miesza i robi Wam papkę z mózgu?

Sprawa jest prosta. Mirek atakuje, bo ma w tym interes. MSW koliduje z Jego PLMMA. Kto nie jest z Mirkiem jest przeciw Niemu- wszyscy to wiedzą.

Pomimo tego,że jest opóźniony emocjonalnie, to potrafi Wami manipulować. Do tego wypowiadają się na Jego FB w komentach ludzie,którzy ze sportem nie mają kompletnie nic wspólnego,jak Najman,czy Pogi.

Mirek się już nie zmieni. Nie zmienią Go nawet tabletki od psychiatry,ale Wy jako kibice macie wpływ na to co się dzieje i zamiast się zastanawiać czy temat jest szpilą w konkurencję, to lepiej pokażcie Mirkowi,że jedynym który od lat miesza i psuje wszystko w mma dla chęci zysku, jest właśnie On.
Niech trenuje dalej nieudaczników (ni chodzi mi oczywiście o normalnych zawodników z Jego klubu,tylko ludzi typu Najman,Pogi i inne odpady), a w politykę mma niechaj się nie miesza,bo szkodzi to Nam wszystkim.

muniek
muniek
8 lat temu

„Tutaj może mniej ludzi, ale na pewno poziom jest wyższy.”

Ty chyba sobie żartujesz prawda? Proponuje zobaczyć ile wartościowych komentarzy jest w temacie wyników na żywo z UFC. Tylko czekać na forum mmarmolada.

zDalekaWidacLepiej
zDalekaWidacLepiej
8 lat temu

Ostatnio Kolega Franciszek próbował kreować swoją rzeczywistość na temat Asplunda i tego jakie to te ksw jest och i ech… Mimo, że wszyscy zobaczyli co zaprezentował Asplund to i tak dalej idzie w zaparte 🙂 Nie wszystko w wypowiedzi Oknińskiego odnosi się do mma rocks i Kolegi Kowalika Pozdrawiam:)

Kawul
Kawul
8 lat temu
Mikey
Mikey
8 lat temu

Przemek – staram sie wyciagac z kazdego portalu to co najlepsze, bo one doskonale sie uzupelniaja. Jestem rowniez zdania ze monopol na scenie jest zly, w kazdym tego slowa znaczeniu 🙂 Pzdr

Przemek
Przemek
8 lat temu

Chyba ty jeswtes pasjonatem mmanews :d.mój wpis tez jest zwiazany ze sceną mma 😀

Rufus87
Rufus87
8 lat temu

Myśle,że kluczowy jest tutaj fakt,że te oskarżenia Mirka zbiegły się w czasie ze startem Superligi w który to start dosyć mocno zaangażowany jest Paweł z rocksów.Przez to oskarżenia są niezbyt wiarygodne,bo wyglądają,jakby Okniński po prostu walczył z konkurencją…Swoją drogą-widze,że się tutaj narobiło sporo moich klonów…na szczęscie orginał jest niepodrabialny;P

Mikey
Mikey
8 lat temu

Lipe robicie panowie – Mike != Mikey 🙂

Przemek – slaby jest co najwyzej Twoj komentarz, doskonale wiem ze jestes pasjonatem MMARocks ale bez przesady.Jak juz pisalem wczesniej temat redakcji popieram poniewaz jest on zwiazany ze scena MMA. Jak redkator Kowalik hejtowal Pudziana na kazdym kroku to bylo dobrze.

MMArmolada – sugerujesz ze chlopaki ze szczecina rowniez zrobili harlem Shake zeby bylo o nich glosno ? czy zrobili to po prostu dla zabawy! 🙂 ?

MMArmolada
MMArmolada
8 lat temu

Mirek, Ty idioto ! Nie potrafisz się nawet wysławiać, argumenty bez pokrycia. Zrób Harlem Shake’a u siebie w klubie, jak za cicho o Tobie.

saku
8 lat temu

Widzę, że wojujący bojownicy zapędzili się tutaj sami w kozi róg.

Czy ktoś jest aż tak bardzo ograniczony że mógł by pomyśleć że mmanews chciało by zdyskredytować konkurencję wypowiedziami Mirka Oknińskiego?

Puk puk, jest tam jakiś rozumek?

Zresztą sami możecie przeczytać dosadną odpowiedź Pawła Kowalika.

Więcej samodzielnego myślenia Panowie.

Przemek
Przemek
8 lat temu

W.Mrozowski a jak Mirek opoblikuje ze opierd$$$ kiełbasy zawodnikom to inne portale powinny to opublikować?nie miałbyś pretensji ze mirek pisze głupoty na facebooku a konkurencyjne portale to wywieszaja na główną?

Słaba zagrywka ogólnie z twojej strony.

Fresh
Fresh
8 lat temu

noodles – średnia mocno wzrosła po tym jak porzuciłeś cohones 😛

Mechiko
Mechiko
8 lat temu

Dajcie na luz, cohones to jest gimbaza dopiero, znawcy tam wysypali się nagle jak grzyby po deszczu po ksw 15 czy ile tam, po występie Mariusza. Tutaj może mniej ludzi, ale na pewno poziom jest wyższy

noodles
noodles
8 lat temu

no niestety to nie jest cohones ze średnią IQ -10

Lipe robicie panowie
Lipe robicie panowie
8 lat temu

noodles idealnie wpisujesz się w konwencje internetowego hejtu, gimbaza rządzi tutaj gratulacje cel osiągnięty 🙂

Lipe robicie panowie
Lipe robicie panowie
8 lat temu

Mikey to ty jesteś ten sławny „Mikey the Tiger” ? 😀

noodles
noodles
8 lat temu

Mirek oczywiście mija się w niektórych punktach z prawdą ale ogólnie przyzaje mu rację i cieszę się, że w końcu ktoś się odważył przeciwstawić krasnalom. A tłumaczenia redaktora od koszykówki są śmieszne ” nie ja ustawiałem freak fighty”. Tak i oczywiście 15 minutowy wywiad z Ozdobą też nie jest jego autorstwa, to był „przypadek”.

Teraz redakcja wspiera kolejny projekt, który rozwija mma czyli ” impreza w klatce na imieninach u Ryśka”, który lubi się przebrać za księdza. Oczywiście wszystko pro publico bono i z myślą o przyszłości MMA

Lipe robicie panowie
Lipe robicie panowie
8 lat temu

Czemu Wojtek mrozowski z mmanews usuwasz niewygodne dla siebie posty ? Prawda w oczy kole ? Czemu boisz się opowiedzieć o swojej „bliskiej” współpracy z KSW 🙂 Może odpowiesz pod swoim imieniem i nazwiskiem zamiast chować się za moderatora 🙂 Czekam

Mechiko
Mechiko
8 lat temu

E tam od razu doszukujesz się teorii spiskowych.

gera
gera
8 lat temu

Redakcja MMA News popełniła po prostu błąd. Umieściła na stronie hejt Mirosława Oknińskiego względem redaktorów MMA Rocks. Nie jest to żaden news dotyczący walk, jakiejkolwiek gali czy innego wydarzenia sportowego tylko prywatna opinia Oknińskiego o innych osobach, którą umieścił na swoim profilu facebooka.

Niestety redakcja MMA News zrobiła z tego sensację i umieścili to u siebie. Po co? Bo to kontrowersyjne, bo chyba lubią takie brudy, scenowe wojenki itp. A że wynikną z tego burzliwe dyskusje i jakieś pretensje ze strony Rocksów to dziecko by się domyśliło. Pytanie – czy to nieumyślna głupota czy celowe zagranie MMA Newsów?

Vooodyn
Vooodyn
8 lat temu

Ależ Pan Okniński sobie grabi. Ja szanuję wszystkie portale zajmujące się tematyką MMA. Jeżeli chodzi o Was, Panowie z MMAnews, uważam, że nie powinniście wklejać tego „ślinotoku”, podobnie jak z resztą inni. Sami szkodzicie Waszemu środowisku… Takie, pozbawione merytoryki wypowiedzi powinny być duszone w zarodku.

Dla mnie osobiście, rzetelny portal etc. przed publikacją czegokolwiek co jest „domniemaniem”, nie popartym żadnymi, pisząc kolokwialnie, „kwiatami” powinien to sprawdzić. Panowie, przekazujecie dalej w dużej mierze nieprawdziwe informacje.

A Panu Mirkowi z racji wieku , takie komentarze/zarzuty nie przystoją bo to ma już znamiona znieważenia, które jest karne.

Pozdro

Seba
Seba
8 lat temu

Zazwyczaj trash-talk prowadzi do pojedynku. Chyba lepiej, żeby tak nie było tym razem 😉 https://mmaffun.blogspot.com/2013/04/kowalik-vs-okninski.html

Mikey
Mikey
8 lat temu

Ultimate – z jakiej niby racji MMANEWS zrobilo blad publikujac ten material ?? to chyba raczej obowiazek kazdego portalu, aby informowac a kazdym newsie jesli ma zwiazek ze srodowiskiem MMA w Polsce, a ten artykul niewatpliwie ma! Oswiadczenie Pawla Kowalika zostalo umieszczone wiec kazdy moze sie odniesc po czyjej jest stronie. Smieszy mnie troche takie podejscie ze czegos portal nie powinnien publikowac… tak samo jak TVN nie publikuje negatywnych informacji/newsow nt. nc+ bo ma w niej udzialy 🙂

maczek
maczek
8 lat temu

WIDZĘ, ŻE DŁUGA ZIMA WSZYSTKIM DAŁA SIĘ WE ZNAKI

F. Georgiew
8 lat temu

Co do zarzutów o zawiść, są one absurdalne. To duży, dotykający wielu spraw zarzut M. Oknińskiego, cytowaliśmy tu o wiele mniej istotne wypowiedzi. Moją prywatną opinię umieściłem w jednym z komentarzy – uważam, że te z zarzutów, które są prawdziwe, są diagnozą całego środowiska, w tym tego związanego z PLMMA. Na tym etapie nic tego nie zmieni. Jeśli ktoś się rozgorączkował, to niech się uspokoi, to ciekawy temat do rozmowy, a nie jakaś wojenka.

P.: Łukasz wycofał się z współtypowania walk, a ja mam trochę mniej czasu nic zazwyczaj, więc na jakiś czas zawiesiliśmy wymagające dużo pracy, a nie tak szeroko czytanie typowania.

Ultimate
Ultimate
8 lat temu

Trzeba powiedzieć jasno zamieszczając ten art. MManews popełniła błąd, takie jest moje zdanie, ważniejsze rzeczy teraz są niż jakieś osobiste przepychanki pana Oknińskiego
A tymczasem UFC w Sztokholmie trwa a tu cisza… ide więc do Rocksów

Rufus87
Rufus87
8 lat temu

Już nieraz o tym pisałem – były jakieś duże gale UFC, nie było ani typów, ani ważenia, ani wyników live

no ale byla 'transmisja' jakiejs malej lokalnej gali z zapizdziowia, ktora aktualnie miala miejsce

wiec o czym my dyskutujemy

w necie na 1 miejscu stoją rocksi, newsy mogą być conajwyzej na 2.

Labedz
Labedz
8 lat temu

Ja nie widziałem typowania, nie widziałem wyników ważenia. Nie robicie takich rzeczy, i jeszcze najeżdżacie na inny portal? Smieszne.

Rufus87
Rufus87
8 lat temu

I jeden i drugi nie trenowali nigdy mma, wiec jak na freak to idealnie sie prezentuje 😉

P.
P.
8 lat temu

Panowie,
gala już trwa a tu wciąż nie ma typowania????

zxc
zxc
8 lat temu

No to mamy już walkę wieczoru na MMA Attack 4: Kowalik vs Okniński

trole
trole
8 lat temu

Żenujący portal, okoński też. Z zazdrości niedługo wam nie wytrzymają zwieracze 🙂

Dzięki komu macie 3 rundy na KSW, undercard? Hę ?

Kto liże dupsko KSW… oczywiste że TEN portal. Zawsze bezkrytyczni… 🙂

Rufus87
Rufus87
8 lat temu

„tak wgl to mmanews jeszcze nigy nie miało chyba tylu komentarzy pod newsem”

to niestety jest prawda

Labedz
Labedz
8 lat temu

Przeszkadza Wam to że są bardziej rozpoznawalni od Was?
O wiele wiecej widzę zawsze newsów o galach czy to w Polsce, czy za granicą. Zachowaliście się jak sępy.

Przytocze jeszcze jeden komentarz, który doprowadził mnie do głębokiego śmiechu:
„tak wgl to mmanews jeszcze nigy nie miało chyba tylu komentarzy pod newsem”

Ciekawe czy skasujecie ten komentarz 😉

P.
P.
8 lat temu

Franek, jak Ci nie idzie to spisz może od chłopaków 😉
https://cohones.mmarocks.pl/topic/ufc-on-fuel-tv-9-mousasi-vs-latifi-8211-typowanie

Rufus87
Rufus87
8 lat temu

No dokładnie, a typowania jak nie było tak niee ma. Fajnie.

Ale za to mamy reklamę jakiejś liny do trenowania + ten temat, który jest wodą na młyn by się czytelnicy w koncu sowicie wypowiedzieli, bo na co dzien portal ten swieci pustkami.

P.
P.
8 lat temu

Panowie,
Mirek postacią barwną jest i godzinami można by rozprawiać dlaczego tylu zawodników od niego odeszło, itd
Franek gdybyś się zainteresował i posłuchał w stolicy trochę nie wrzucałbyś takiego gówna tutaj.
Zamiast się zniżać do takiego poziomu to napiszcie lepiej typowanie.

pamparam
pamparam
8 lat temu

*wiodący portal o tematyce mma w Polsce (ucięło mi cześć tekstu w poprzednim poście)

pamparam
pamparam
8 lat temu

Szkoda słów, aby komentować te wypociny Mirka. Rozumiem, że opublikowaliście to tylko dlatego, że uderza bezpośrednio w mmarocks, czyli wasząnajwiększą konkurencjęi wiodąc.

Fresh
Fresh
8 lat temu

„Zagadka kto robi najwięcej szkody w Polskim MMA.” czy na pewno takie pytanie chcial zdac Mirek ? raczejpowinno ono brzmiec:
„Zagadka kto robi najwięcej szkody biznesowi PLMMA.” Kogos chyba mocnno zabola start nowej forumuly na polskim rynku MMA czy Superliga MSW, Mirek czuke ze konkurencja mu rosnie, dobrze polscu zawodnicy ktorzy nie maja kontraktow w KSW, MMAA, FA itd nie beda wystepowac na jego galach organizowanych na salach gminastycznych a wola zawlaczyc pomiedzy Aisha a Lososiem na imieninach u Ryska 🙂

kerim85
kerim85
8 lat temu

kosciola w to nie mieszajmy 🙂 o obiektywnosci w przypadku roksow nie ma mowy

trololo
trololo
8 lat temu

no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak papież jan paweł 2 .jak można wogóle publicznie ztak pisac na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z papieża robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .wez pomyśl sobie ile papież zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle papieża naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to papież jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to kosciół i religia ,widac że się nie modlisz i nie chodzisz na religie do szkoły ,widac nie szanujesz religii to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim był papież jan paweł2 jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak ojciec swięty bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu krzyża ani jednego obraza świętego nie chodzi tutaj o kosciół mnie ale wogóle ogólnie o zasady wiary żeby mieć jakąs godnosc bo papież nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak ojciec święty ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po pismo święte i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do kościoła bo widac już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz kościoła to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi .

This is me
This is me
8 lat temu

Wow, zaskoczeni ? mmanews nie pierwszy raz wrzuca jakieś głupoty szkalując twierdząc że to tylko tak aby sie dowiedziec co o tym sądzicie. ciekawe czemu nigdy nt f24 nie napiszecie na przyklad. próbujecie atakowac mmarocks aby zdobyc ich pozycje ale jeszcze troche wam brakuje, przede wszystkim kompetencji.

tede
tede
8 lat temu

Akurat jeśli chodzi o publicystykę to gość z lowkinga rozwala wszystkie polskie portale razem wzięte.

Piwni
8 lat temu

Artur Haliński jaja sobie robisz? Na rocksach publicystyki w 2012 roku było więcej niż od początku istnienia portalu. Łącznie z kontrowersyjną pokazaniem prawdy o MMC właśnei Kowalika. Cykliczne artykuły to akurat na plus dla portalu. Nie mówiąc o własnych inicjatywach typu najnowsze analizy nokautów video. Jak to poziom który spada na dno to nie chcę widzieć poziomu który inni prezentują.

Krzysztof
Krzysztof
8 lat temu

Prawda jest taka,że M.Okniński jest ”jechany” przez każdego bo mówi to co myśli i nie boi się nikomu powiedzieć prawdy w oczy.

”Prawda w oczy kole”

P.S:A jak nie wiadomo o co chodzi,to chodzi o kase 🙂

pablomma
pablomma
8 lat temu

Okniński to hipokryta zgrywa cwaniaka a tak naprawde to żal mu dupe ściska że młodzi sobie dobrze radzą a jego ma każdy w dupie. Oby tylko było jak najmniej Okninskiego w mediach, to on psuje polskie MMA!

olo
olo
8 lat temu

Okniśki zapomniał że sam ogranizuje PLMMA na której jest konfrontuje swoich zawodników z innymi … tu nie ma konfliktu interesów to po 1 po 2 ilu dziennikarz sportowych zawodowo zajmowało się sportem hmm ,nie przypominam sobie żeby skoki Małysza komentował w TVP jakiś były skoczek więc niech się Pan Mirek trochę ogarnie bo sam robi sobie wrogów w tym momencie ,dostał Heraklesa w tym roku i teraz jedzie Rocksów a zły jest pewnie na Kowalika bo ten nie zestawił go z Burnetką przez co uciekła mu kasa,po za tym żal mu dupę ściska o ligę MSW która podbiera Okniśkiemu potencjalnych zawodników w PLMMA …Co do Kowalika sądzę że ma sporą wiedzę na temat mma a choćby stąd że był na wielu obozach w Ankosu,Mightybulls oraz Berserkerów w Wałczu starym Kaleńsku jeździł na obozy w których trenowali Nastula i koledzy z jego klubu,prócz tej walki Ozdoby z Burneiką robi bardzo dużo dobrego … Pamiętacie gale w GB gdzie miał walczyć Damian z Olim on tam pojechał i nagłośnił jakie jaja wyszły co zrobili pseudo promotorzy ,a to że oprócz tego że prócz dziennikarką Ci ludzie zajmują się sędziowaniem hmm no cóż z czegoś trzeba żyć . Nie wiem dlaczego portal MMANEWS wrzuca takie syfiaste wypowiedzi M.O. ,jak ma coś do rokcsów to niech wrzuca to na swój VBlog czy profil na fb,nie ładnie z waszej str bo uważam że to cios poniżej pasa to raz i dwa straciliście przez to u mój szacunek do waszej pracy ,pozdrawiam .

MODERATOR: Nie zajęliśmy w tej sprawie żadnego stanowiska, ani względem jednej ani drugiej strony. Byliśmy ciekawi co sądzą o tym nasi czytelnicy i w takiej formie ich o to zapytaliśmy.

103
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x