„Można by zestawić zawodników KSW kontra zawodnicy MMA Attack.” – Dariusz Cholewa o polskim rynku MMA

12 Kwiecień 2013
„Można by zestawić zawodników KSW kontra zawodnicy MMA Attack.” – Dariusz Cholewa o polskim rynku MMA

W programie Ring MMA, prowadzonym przez Łukasza Jurkowskiego, gościł niedawno Dariusz Cholewa, który odpowiedział na kilka pytań, które od dawna nurtują zagorzałych fanów. Poza typowymi pytaniami odnośnie trzeciej gali w Katowicach oraz tych planowanych na przyszłe lata, mogliśmy usłyszeć co do powiedzenia ma organizator MMAA odnosnie wyczuwalnego w powietrzu konfliktu z KSW a na koniec rzuca dodatkowo zaskakująca propozycję.

Myślę, że nie ma tutaj mowy o jakimś konflikcie. Jest bardzo silna, mocna struktura, która nazywa się KSW. I nagle pojawia się coś nowego, jakiś twór, który będzie próbował coś podobnego robić. Myślę, że to normalna rzecz. Są zwolennicy tego, są też przeciwnicy. Wydaje mi się, że to bardzo dobrze jeżeli jest konkurencja, jeżeli jest równowaga na rynku. Jest to dobrze dla zawodników, dla telewizji, dla wszystkich.

Wydaje mi się, że nie ma konfliktu. Miałem okazję ostatnio spotkać Martina Lewandowskiego, wymieniliśmy dwa zdania i to wszystko. Myślę, że nie ma konfliktu żadnego. Ale tak, na piwo jeszcze nie chodzimy. Nie spotykamy się w tym samym lokalu.

Chwilę później Dariusz Cholewa nie krępował się jednak odpowiedzieć na odważne pytanie Łukasza Jurkowskiego, dając do zrozumienia, że zawodnicy których zakontraktował, wcale nie są gorsi:

Ja myślę, że można by było zorganizować KSW kontra MMA Attack. Wystawiamy każdego zawodnika z mojej strony wagowej, oni ze swojej, po czym następuje konfrontacja. Wtedy by się okazało (którzy są lepsi).

Obie części można zobaczyć TUTAJ i TUTAJ.

Komentarze

 • dobrze że taki człowiek się bierze za ten sport, mamy już na karcie 11 walk czyli 1 mma atack = 2x ksw bo oni dają 6 walk

 • Zloty

  Linki oba takie same ?

 • Yeri

  Ale by była gala, MMAT vs KSW, ale KSW na to nie pójdzie:-/

 • Artur
 • saku

  Tutaj mamy właściwy link o propozycji KSW vs MMAA

  https://wideo.onet.pl/sport-sensacyjna-propozycja-moze-byc-hit-w-polskim-mma,125378,w.html#.UWfAH0s5Ft8.facebook

  Z tym że raczej nie jest to nieudolnie zmontowane, wydaje mi się że po prostu Pan Cholewa ma takie flow 😉

 • Pietrrokov

  Zgadzam się takie zestawienie byłoby bardzo dobre i na reszcie można byłoby zobaczyć Khalidov vs Drwal. Albo Grabowskiego z jakimś cieżkim zestawić. Szczerze to raczej MMA Attack mogłoby wciągnąć nosem przereklamowanych zawodników z KSW.

 • Mikey

  Mysle ze MMA ATTACK na 100% wciagneloby nosem zawodnikow z KSW!

 • terek80

  Nawet Materla pojedzie Drwala na EASY MODE! Jedynym mocnym zawodnikiem jest Grabowski.

 • Bedorf

  Niema co marzyć o takim czymś

>><<
ZamknijX