„Nie mrugajcie i nie odchodźcie od TV. To będzie dobre show!” – Stav Economou przed MMA Attack 3 [NAPISY]

25 Kwiecień 2013
„Nie mrugajcie i nie odchodźcie od TV. To będzie dobre show!” – Stav Economou przed MMA Attack 3 [NAPISY]

Ze Stavem Economou (14-2-1) spotkaliśmy się w specjalnie przygotowanym dla nas MMAnews Media Roomie, aby porozmawiać o nadchodzącym pojedynku z Damianem Grabowskim (16-1). Z wywiadu dowiecie się wszystkiego o sobotnim pojedynku, o tym czy czy woli używać łokci czy też nie (które zostały odwołane) oraz o tym co Stav sądzi o polskim rynku MMA.

Komentarze

 • #ADHD

  MODERATOR: Pierwszy, oficjalny przykład, że rejestracja konieczna do pisania postów to świetna rzecz.

 • #ADHD

  Czekam, czekam i jakoś prawda jest taka że przy opcji logowania nikt nie będzie komentował waszych filmików… Jedynie stała ekipa(towarzystwo wzajemnej adoracji)

  najwidoczniej zabolało i trzeba sobie połechtać Ego. nie?

  Naprawdę trzeba być krótkowzrocznym aby nie zauważyć że podpis jest większą czcionką niż tytuł wątku.

  Na miniaturkach wychodzą wam pixele od tych rozmiarów. To nie jest hejt. To jest kiepski styl i brak pojęcia o tym jak robi się dziś dobry layout. Web Design się kłania.

  Po co się tak napinać? Więcej luzu.

  Dla pewności robię screeny, bo widać że wasz portal skończy tak jak Ringpolska, gdzie kasuje się niewygodną prawdę i manipuluje treścią…

  MODERATOR: Portal będzie przechodził jeszcze drobne zmiany kosmetyczne w najbliższych dniach. Ta funkcja w ogóle nie była ustawiana i nawet nie ma o czym mówić a teraz rozkoszuj się wywiadami.

 • indyk

  ADHD po co dodajesz ciągle te twoje głupkowate komentarze w stosunku do mmanews? Próbujesz dowartościować tym sobie niski wzrost czy może małe przyrodzenie, lub jego brak?

 • onetu

  Nie ma to jak szukać dziury w całym. Nowy design jest spoko, więcej miejsca na treść i mniejsze ksywki i ja nie mam zastrzeżeń.

 • dostojny100

  adhd to pewnie ktos z konkurencji zwykly uzytkownik nie bylby taki monotematyczny 😛

 • Basti

  super tumaczenie.high five !!!popracujcie na tym.

 • indyk

  napisz nie działają