Paczka wywiadów z uczestnikami TUF 17 Finale – video

13 Kwiecień 2013
0

W środku posta paczka wywiadów z najważniejszymi zawodnikami karty TUF 17 Finale + krótkie streszczenie a powyżej Ronda Rousey typuje stracie Mieshy Tate z Cat Zingano:

Nie mam pojęcia która z nich wygra, ale obie są niesamowitymi zawodniczkami. Wolałbym trochę bardziej prowadzić TUF’a wraz z Mieshą, dlatego kibicuję jej nieco bardziej. Ale walka z Cat byłaby równie niesamowita. Ostatecznie, jestem mistrzynią, jestem tu żeby walczyć z najlepszymi, więc niech zwycięży najlepsza dziewczyna ja będę tu na nią czekała.


Miesha Tate opowiada o długo oczekiwanym debiucie w UFC oraz o swojej kolejnej przeciwniczce – Cat Zingano. Po raz pierwszy Tate przygotowywała się głównie z kobiecymi zawodniczkami, zamiast z mężczyznami.

Urijah Faber o przyjaźni ze Scottem Jorgensonem i oraz o nieustannym współzawodnictwie w jej trakcie. Jak zapewnia Faber, fani mogą oczekiwać prawdziwej wojny w oktagonie.

Cat Zingano o życiowej szansie prowadzenia zawodników kolejnego TUF’a, rozwoju kobiecego MMA i ciężkich przygotowaniach do walki z Mieshą.

Scott Jorgensen o powodach dla których w sobotę będzie musiał odłożyć przyjaźń z Urijah Faberem na bok, o wspólnych treningach i nieustannie zbliżającym się uczuciu wspólnej konfrontacji.

Urijah Hall i Kevin Gastelum wspólnie o długiej i wyczerpującej drodze do finału 17-go TUF’a.

Gabriel Gonzaga o mentalnym powrocie z drogi przegranych, próbie dążenia do walki o pas wagi ciężkiej oraz o Trivisie Brown jako rywalu.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o