Palhares przechodzi z BTT do teamu Nogueira

06 Kwiecień 2013
0
Palhares przechodzi z BTT do teamu Nogueira

Niegdyś jedna wielka rodzina, ale jak w każdym teamie, najlepsi w końcu muszą podjąć decyzję o postawieniu kolejnego kroku w karierze. Niegdyś również członek Brazilian Top Team, dzisiaj bracia Nogueira mają team skupiający świetnych sportowców. W pogoni za marzeniami, Rousimar Palhares postanowił skorzystać z drogi wyznaczonej mu przez kolegów i dołączył do drużyny.

To wielkie szczęście być częścią teamu Nogueira. Minotauro jest wielkim idolem dla wszystkich i poza wspólnymi treningami w BTT, miałem ogromną przyjemność walczyć na tej samej karcie w Rio co on. teraz, reprezentując wspólną flagę, będzie to nagrodą i jednocześnie ogromną odpowiedzialnością. Chcę szybko wyzdrowieć z kontuzji kolana i trenować wraz z nowymi, profesjonalnymi kompanami. Mam nadzieję również wiele wnieść do ich teamu.

Decyzję kolegi skomentował zadowolony Rodrigo Nogueira:
Palhares to prawdziwy potwór w jiu-jitsu i podwoi nasze efekty w treningu. Wyobraźcie sobie! Mieć ze sobą Toquinho, który trenuje z nami każdego dnia? Nasz obóz zyskał posiłki jakie chciałby mieć każdy team na świecie.

Rousimar aktualnie leczy kontuzję stopy, jakiej nabawił się w walce z Hectorem Lombardem. Dodatkowo, wykryto u niego podniesiony poziom testosteronu w związku z czym zawieszono go okresowo w prawach fightera. Na chwilę obecną, Team Nogueira ma już w sumie 12 reprezentantów walczących w pierwszej lidze UFC.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o