Recepta na udany weekend z PJ Promotion Group i TransforMMAcją

16 Kwiecień 2013
1
Recepta na udany weekend z PJ Promotion Group i TransforMMAcją

PJ Promotion Group i TransforMMAcja uderzają ponownie, tym razem oferując kilka atrakcji na zbliżający się weekend. Najpierw będziecie mogli szkolić swoje parterowe umiejętności z Maciejem „Alfem” Glabusem, a następnie zobaczyć lub wziąć udział w treningu grupy „TransforMMAcja” w terenie, gdzie obecni będą także Marcin Naruszczka, Anzor Azhiev i Arbi Shamaev – warto tu dodać, że wszyscy trzej wygrali swoje ostatnie walki przed czasem.

Zachwalać seminarium z „Alfem” nie jest ciężko. Ma bardzo eksplozywny styl grapplingu, dobrze rozumie sportowe niuanse i szczegóły, które nie do końca może wychwycić mniej doświadczony zawodnik czy trener. Ćwiczenie z nim to dobra okazja, by poznać inny styl chwytania niż w macierzystej szkole i wrócić do niej z poszerzonymi horyzontami.

Póki będziecie mieli czyste nogi, od południa ćwiczone będą ataki na te części ciała – spodziewajcie się więc wszelakiej maści taktarowów, kluczy na stopę, balach na kolano i skrętówek. Następnie po godzinnej przerwie zobaczycie techniki z żółwia i półgardy. Nie jestem pewien, czy są jeszcze wolne miejsca, ale możecie to sprawdzić po mailem kontakt@transformmacja.pl.

Trening w plenerze odbędzie się następnego dnia, czyli 21 kwietnia o godzinie 10:00. Zbiórka widzów, mediów i trenujących ma nastąpić o 9:50 u podnóża Kopca Powstania Warszawskiego (Bartycka 1). Ćwiczenia poprowadzą Tomasz Lipiński i Piotr Jeleniewski. Potrzebujecie jedynie butów do biegania, a tak naprawdę nadadzą się nawet trampki.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Markiz Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Markiz
Gość
Markiz
Offline

Szkoda, że z Wałbrzycha jestem, bo zaliczył bym seminarium i trening. Swojom drogą to lansują sie strasznie w tych telewizjach i promuja byle co :/