Rusza nabór do drugiej edycji „MMAster”

01 Kwiecień 2013
Rusza nabór do drugiej edycji „MMAster”

Poprzednia edycja „MMAstera” okazała się być naprawdę udana, pomimo niewielkiego nakładu pieniędzy przeznaczonego na tę produkcję. Nie tylko pokazała kilka twarzy, które zapadły nam w pamięć, ale też zaangażowała znanych zawodników i trenerów, by grono nowych widzów mogło lepiej zrozumieć ideę przekrojowości idącą za MMA. W chwili obecnej rusza nabór do drugiej edycji programu, która z pewnością będzie z powodzeniem bazować na doświadczeniach tej poprzedniej. Poszukiwani są zawodnicy w wadze 80kg.

Informacja prasowa od TVN:
Kogo szukamy?
Szukamy osób trenujących sporty walki, niekoniecznie MMA.

Jakie są wymogi?
Trzeba mieć ukończone 18 lat, posiadać aktualne badania lekarskie.

Jakie są ograniczenia?
Szukamy amatorów lub osób, których liczba zawodowych walk MMA nie przekracza pięciu. W tej serii programu kategoria wagowa to 80 kilogramów.

Co zrobić, by wziąć udział?
Należy wysłać zgłoszenie e-mailem na adres mma@tvn.pl – w zgłoszeniu należy zawrzeć: imię i nazwisko, zdjęcie, miejsce zamieszkania, miejsce treningów, numer telefonu, krótki opis swojego doświadczenia i ewentualnych zawodowych walk. Odpowiadamy na każde zgłoszenie.

Prosimy nie zapomnieć dopisku w treści maila: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TVN SA z siedzibą w Warszawie w celach związanych z produkcją programu MMAster , oraz wyrażam zgodę na kontakt drogą elektroniczną ze strony TVN S.A. z siedzibą w Warszawie oraz innych podmiotów z Grupy kapitałowej TVN i podmiotów trzecich współpracujących z Grupą kapitałową TVN S.A.

Szczegóły: https://www.tvnturbo.pl/aktualnosci,1850,n/zostan-gwiazda-mma,81820.html
SPRÓBUJ SWOICH SIŁ!
ZAPRASZAMY!

Komentarze

  • tds

    Czy Pani A. Rylik zaszczyci obecnością również w tej edycji?

  • b

    tak… te jej brednie o niektorych aspektach mma, byly porazajace…

  • onetu

    Rylik ponoć sponsorowała ten program, więc raczej mała szansa żeby znikła.