Spot reklamowy przed MMA Attack 3 + dotychczasowa sprzedaż biletów

06 Kwiecień 2013

Na oficjalnym kanale YouTube organizacji MMA Attack ukazał się przed chwilą 30-sekundowy spot reklamujący trzecią galę w Spodku.Przy okazji czas na małe podsumowanie dotychczasowej sprzedaży biletów. Na 21 dni przed trzecim eventem MMAA wiele osób zadaje sobie słuszne pytanie: „Jak organizacja poradzi sobie po rocznej przerwie?” Wg systemu kup-bilet.pl wciąż pozostało 7057 wolnych miejsc. Informację tę można sprawdzić wchodząc na kup-bilet.pl, które pokazuje na mapie obiektu gdzie i ile widnieje wolnych siedzeń. Z informacji, które podaje o obiekcie wikipedia:

35 sektorów, w tym specjalny sektor VIP;
stałych miejsc siedzących: 7 776;
liczba miejsc siedzących na sektorach wysuwanych: 1 560;
liczba miejsc siedzących dostawnych: 1 700;
bezpieczna (zalecana) liczba widzów: 8 000;
Maksymalna wielkość widowni: 11 500.

Oczywiście należy wziąć pod uwagę, że pozostało jeszcze 21 dni do zakończenia sprzedaży wejściówek a to sporo czasu. Bilety można kupować TUTAJ.

UPDATE: Wg informacji uzyskanych od organizatora w dniu dzisiejszym, do tej pory sprzedano około 2300 biletów. W sumie przewidziano 8000 miejsc, czyli tyle ile wynosi bezpieczna, zalecana liczba widzów w Spodku.

Komentarze

 • crazyyy79

  no to lipa trochę. Mam nadzieje ze do 4k dociągną

 • pablomma

  Gala powinna być bardziej reklamowana w mediach bo narazie cisza…

 • pablomma

  Wczoraj zamówiłem bilety, kupujcie bo bilety w miare tanie są w porównaiu do KSW

 • HectorUFC

  Mam nadzieje, że zrobią z 5 tysięcy biletów, bo tak to lipa. Przecierz jest super fight card. Bedzie koksu vs ozdoba to dla kowalskich którzy o mma nic nie wiedzą bedzie damian grabowski, drwal, sobotta no i niepokonany na ringach mma krzysztof jotko. No i do tego walka kobiet w undercardzie i bedzie sztanga fijałka. Ale 20 dni do gali ludzie zwykle chyba pod koniec kupują. Mam nadzieje, że MMA Attack bedzie w stanie zarabiać na tych galach i bedą mogli wiecej gal w roku robić powiedzmy z 3 gale na rok. No i promocja powinna być o wiele wieksza. W internecie, w tv no i może w prasie 😀

 • Juhass

  Nie ma spiny, 21 dni to duzo i jeszcze sporo pojdzie tylko ten polsat niech sie dolczacy z jakims promo skoro firmuja swoim logo.

 • Orelha

  Tak jak prawi Hektor. Natura ludzka taka że pod koniec sporo wykupią. Wierzę w MMA ATTACK bo lipy nie ma.

 • wu

  ja już kupiłem bilety na płycie, za niewiele ponad 100 zł można mieć zajebistą miejscówkę:)

 • pablomma

  Czy ktoś wie ile biletów sprzedano w tamtym roku na MMAAttack 2?

 • BaranyK

  Kompletu nie bedzie ale myślę że do 5-6 tysięcy gdzieś bd 🙂 tylko niech ruszą z reklamą w tv żeby te wszystkie kowalskie mogły sie dowiedziec o gali

>><<
ZamknijX