W maju kolejna walka „Juhasa” w Chinach

autor:
10 Kwiecień 2013
0
W maju kolejna walka „Juhasa” w Chinach

null
fot. Dariusz Breś, quaint.pl

Niepokonany półśredni, Mateusz Piskorz (7-0), który w minioną środę, bezproblemowo wypunktował Artura Bieleckiego podczas debiutanckiej gali SuperLigi MSW, wkrótce stoczy kolejny pojedynek w Chinach.

8 maja „Juhas” wyleci do Azji, gdzie trzy dni później, po raz drugi wystąpi na Real Fight Championship. Tym razem jego przeciwnikiem będzie Amerykanin Eric Fought (2-1), trenujący na co dzień w Nova Uniao Japan.

27-latek z Kalifornii zawodową karierę rozpoczął w 2007 r. i wtedy to, stoczył trzy pojedynki na galach japońskiej organizacji Zst. Po wygraniu dwóch walk, postanowił zrobić sobie dłuższą przerwę od profesjonalnych startów. Spotkać go można jednak to na matach, podczas turniejów Brazylijskiego Jiu Jitsu oraz co ciekawe, amatorskich galach MMA.

Zupełnie inaczej ma się, cały czas nabierająca rozpędu kariera Piskorza. Perspektywiczny przedstawiciel Nastula Team, miał już okazję walczyć na gali Chińskiej organizacji. W grudniu 2012 r. wziął udział w ośmioosobowym turnieju do 80 kg. Po dwóch wygranych z reprezentantami gospodarzy, Mateusz z powodu urazu barku, nie zdołał wyjść do finałowego starcia z Brazylijczykiem Marcosem Souzą.

Grafik „Juhasa” jest mocno napięty, bowiem lekko ponad dwa tygodnie po powrocie z Chin, stoczy kolejną walkę. 30 maja w ramach szóstej kolejki SuperLigi MSW podejmie zawodnika Gracie Barra Łódź, Rafała Nowosielskiego (4-4). Obecnie zawodnik z Warszawy przebywa w Poznaniu, gdzie ma okazję trenować m.in. z Mateuszem Gamrotem, Borysem Mańkowskim, Maciejem Jewtuszko czy Rafałem Moksem.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o