Zawodnicy o decyzji Alexandra Gustafssona

06 Kwiecień 2013
Zawodnicy o decyzji Alexandra Gustafssona

Wiemy już, że praca fightera MMA jest ciężka. Teraz wiemy także, że jest niewdzięczna. Do niedawna postrzegano Alexandra Gustafssona jako pretendenta do pasa, jednak w ostatnich dniach jego akcje drastycznie zmalały wraz z chwilą, kiedy postanowiono o decyzji wycofania go z dzisiejszego pojedynku. Dana White zdążył już określić powyższą decyzję miana „najgorszej kiedykolwiek” a teraz swoje trzy grosze dorzucili niektórzy zawodnicy UFC.

Rashad Evans:

Kiedykolwiek walczysz, jakakolwiek by to nie była sytuacja, chcesz mieć pewność, że wejdziesz do klatki w możliwie najlepszej formie. Ale wiesz, Alexander ma trzy szwy. Nie musisz mówić o tym komisji. Zgłaszasz to ochotniczo a nie powinieneś był. Znam zawodników, którzy szli ze szwami do walki i do momentu w którym udało im się przejśc piątkowe badania przed walką, mogli spokojnie walczyć. Ale wiesz, trzy szwy? Być może to jest głębsze rozcięcie lub gorsze niż na to wygląda i nie byłby w stanie walczyć. Nie wiem.

Cienia wątpliwości o słuszności decyzji kolegi po fachu nie zostawił również Vitor belfort, umieszczając powyższe zdjęcie i komentarz:

To stało się podczas sparringu. 2o szwów na 10 dni przed walką. Nigdy nie poddawaj swoich marzeń.

Czy Ilir Latifi, nowy oponent Gegarda Mousasiego, sprawdzi się w roli zastepcy „Maulera”? Przekonamy się już dziś śledząc wydarzenia ze Szwecji o godzinie 19:45 na kanale Orange Sport.

Komentarze

  • pablomma

    Gustafsson dał dupy i tyle w temacie :/ Redakcjo kiedy jakieś materiały związane z MMA Attack 3? Jakieś wywiady/informacje? Do gali pozostało 21 dni szkoda że tak cicho o tej gali… bilety słabo schodzą trzeba podkręcić atmosfere żeby pomóc MMA Attack… może jakiś wywiad z Burneiką albo Ozdobą żeby zachęcić Januszy do kupna biletów 🙂

  • HectorUFC

    Zrobił jak zrobił. Ja licze na Gegarda że będzie wielką gwiazdą w UFC. A właśnie do MMAA 3 zostało 21 dni, a tu nie ma promocji. No wiem ze Dariusz Cholewa mówił że polsat włączy się do promocji na 2 tyg przed galą, ale chociarz niech MMA Attack wypuściu jakieś trailery itd. Mam nadzieje, że MMA Attack będzie druga siłą w polskim MMA. KSW zdecydowanie lider MMA w PL, ale przydała by się jakaś odmiana w postaci MMA Attack i jej oktagonu 😉

>><<
ZamknijX