Zawodnicy UFC krytykują decyzję w walce wieczoru

21 Kwiecień 2013
Zawodnicy UFC krytykują decyzję w walce wieczoru

Kolejna kontrowersyjna decyzja w walce Bena Hendersona spowodowała dość ostrą reakcję fanów i zawodników, którą na bieżąco można obserwować w komentarzach i na Twitterze. Przytaczamy kilka ostrzejszych wypowiedzi po gali, a Wy koniecznie dajcie znać kogo widzieliście jako zwycięzcę w dzisiejszej walce wieczoru.

Eddie Alvarez:

Moim zdaniem Gil zdecydowanie wygrał tego wieczoru, inna sprawa, że ten pas jest jak najbardziej do wygrania. Nie mogę się doczekać żeby dostać swojego title shota!

Żaden z gości nie starał się dostać drugiego i skończyć walkę. Zasnąłem dwa razy w trakcie walki, naprawdę! Chcę bardzo swoją kolejkę.

Nam Phan:

Uważam, że Gilbert Melendez wygrał rundy 1, 2, 5 i jest prawdziwym mistrzem.

Julie Kedzie:

Bardzo, bardzo słodko. Ale tutaj mała uwaga dla przyszłych zalotników. Nigdy nie oświadczajcie mi się w octagonie. Uderzę was.

Gian Villante:

Uważam za Frankie Edgar pobił Hendersona ostrzej w bliskiej walce, ale Henderson jakoś zawsze dostaje bliskie decyzje #bullshit – Gilbert Melendez wygrał.

Roy Nelson:

Gilbert Melendez moim zdaniem wygrał, ale w UFC wszystko może się wydarzyć, zwłaszcza gdy walczysz z Benem przez decyzję. Prawda, Frankie?

Komentarze

 • avalon

  Hehe, nie wiem, nie chce mi się oglądać tej walki, nie lubię tej kategorii wagowej, ale w walkach z Edgarem jak punktowałem, to w obu wygrał henderson, z tego co pamiętam w pierwszej w sumie, Edgar mógł mieć zwycięstwo, bo każdy inaczej punktuje, ale w obu było według mnie 48-47 dla hendo.
  Tą walkę obejrzę sobie na tygodniu i też przeliczę punkty.

 • dst

  Jak dla mnie wygrał Henderson. Walka była wyrównana, chcesz zostać mistrzem to pobij mistrza, a nie liczyć, że fartem łaskawie sędziowie dadzą wygraną. Melendez walczył poprawnie, ale za mało zrobił żeby to on wrócił do domu z pasem.

 • Cinoj

  O ile w walce Henderson – Edgar II decyzja była wg mnie nieprawidłowa i wygrał Frankie, tak tutaj 3, 4 i 5 runda dla Hendersona. Co nie zmienia faktu, że mnie ten zawodnik strasznie irytuje, a oświadczyny to było przegięcie.

 • avalon

  Paweł Słowińskie jakiś rok temu też się oświadczał w ringu 😀

 • Bartek

  Szczerze ? Wali mnie to kto wygrał. Walka była nudna i tyle, przez całe 5 rund non stop to samo… Zawodnicy boją się walczyć wielopłaszczyznowo chyba, a to jest esencją MMA…

 • Mechiko

  1 i 2 runda była spoko w wykonaniu Melendeza

 • F. Georgiew

  No ciekawe podejście, powiem szczerze, że mnie też walki Bendo nie jarają tak, jak te z niedawnych czasów Frankiego Edgara czy BJa. UFC już zmienia nawet pracę kamery, bo dużo walk naprawdę zaczyna wyglądać statycznie.

 • indyk

  Według mnie wygrał Melendez. Hendersona to żaden mistrz. Jedyną obronę pasa jaką wygrał zdecydowanie była z Diazem. Reszta to same kontrowersje. Nie wiem czy sędziowie są ślepi czy może nie chcą wyjść na rasistów i dlatego dają te zwycięstwa z dupy hendersonowi.

 • Halucynogen

  typowalem 1 i 5 melendez, 3 i 4 henderson, 2 remis

 • Sarados

  ”Walka była wyrównana, chcesz zostać mistrzem to pobij mistrza”
  Dst w takim razie piewsza walka bendo vs Frankie , pas powinien zostac w posiadaniu Edgara gdyz bendo sie nie zastosowal do tej zasady. 1 walka wynik mogl isc w kazda strone , ja bym dal remis .2 wygral zdecydowanie Edgar. Ostatnia obrona tez byla walkiem , posiadaczem pasa jest Benson ale to Gilbert jest mistrzem. Nawet zawodnicy juz sie irytuja i wyrażają sprzeciw. Mam nadzieje na Pettisa z Hendersonem i to ,ze bendo kolejny raz uzna jego wyzszosc najlepiej przed czasem

 • Alex

  Wygrał Melendez i tyle, walka nie była nudna, bo Melendez go lał jak świniaka i podcinał, a benson chciał obalić i leżeć, ale mu sie nie udało… Benson jak nie przegra, przed czasem to zawsze będzoe wygrywał.. szkoda gadać

 • ninja

  Bo styl kopnięcie w kostkę/łydkę i w kółko to samo nie może być ciekawe 😉

 • dst

  @Sarados, zgadzam się, że w 1 walce Bensona z Edgarem, Benson powinien wygrać bardziej zdecydowanie, aby zdobyć pas. Zresztą nie jaram się jakoś wybitnie Bensonem. Z drugiej strony porównując siłę ciosu Edgara i Hendersona, większy ”damage” zadawał Benson. Edgar ładnie się porusza i technicznie walczy, ale jego uderzenia to pacnięcia w porównaniu do ciosów, które zadawał Henderson. Zresztą wystarczy porównać po walce jak wyglądał jeden i drugi. Także ja bym się nie doszukiwał z żadnych z tych pojedynków kontrowersji

 • kamajt

  Ta decyzje na kożyść Hendersona jest tak niesprawiedliwa źe aź boli .Jakim on jest mistrzem Z Edgarem dostał prezent a teraz Melendezem. Dla mnie mistrzem jest El Ninio

 • Pietrrokov

  Według mnie był remis. Henderson przechylał szalę na swoją korzyść potężnymi kopnięciami a Melendez doskonałymi ciosami.
  Swoją drogą to ciekawe czy Gilbert był w 100% zdrowy, bo coś mu dziwnie na łączeniu prawego barku z ramieniem odstawało.

 • Sarados

  Ziomek to w takim razie Fedor powinien przegrywac wszystkie swoje decyzje bo gorzej wygladal. Ma tendencje do rozciec. Dla mnie nie jest kluczowym wyznacznikiem to , kto ma wiecej rozciec czy siniakow. Owszem Henderson bije mocniej ale Edgar 2 walke zasłużenie powinien wygrać. W 1 jak najbardziej mogly być kontrowersje i nie dziwne ,ze byly , sam bym tego nie chcial sedziowac, natomiast rewanż był przejrzysty jak dla mnie

>><<
ZamknijX