Wanderlei Silva chce „wyssać krew Chaela Sonnena i poczuć jej zapach”

16 Maj 2013
Wanderlei Silva chce „wyssać krew Chaela Sonnena i poczuć jej zapach”

Cóż za oryginalne sformułowanie ze strony Wanderleia Silvy, który wielokrotnie upokorzony przez Chaela Sonnena, postanowił wziąć sprawy w swoje ręce… dosłownie. W wywiadzie dla Ariela Helwaniego jasno określił kierunek w którym powinien zmierzać już istniejący konflikt pomiędzy nim a Chaelem Sonnenem.

Już raz ostrzegł byłego pretendenta popularnym, brazylijskim powiedzeniem, że „kto za dużo gada, może stracić zęby”, choć przyznajemy, iż jest to raczej międzynarodowa zasada a nie tylko południowo amerykańska.

Kiedy fani zastanawiali się kogo tym razem Amerykanin weźmie na celownik, rozsierdzony wspólną pogaduszką Sonnen, postanowił odpowiedzieć przez media społecznościowe w sobie znanym stylu, co tylko zaogniło wiszące w powietrzu emocje i pokazało, że oto mamy już odpowiedź na wcześniej zadane pytanie. Wanderlei to jednak osobnik, który wg starej szkoły „najpierw strzela, a później zadaje pytania” wypalił:

Jon Jones i Anderson Silva byli za mili dla Chaela. Ja chcę wypić jego krew. Chcę ją poczuć. Nie tylko walczyć, nie tak po prostu. Chael to żart. Zawsze będzie drugi. Nigdy nie będzie pierwszy.

„Axe Murderer” przyznał, że nie dostał żadnej oferty walki z Sonnenem, ale planuje wyznaczyć „dead-line” określający limit na zaakceptowanie wyzwania. Ciekawe co na to Sonnen, choć nie… już wiadomo:

Myślę, że prawdziwym newsem jest fakt, iż Wanderlei w końcu poskładał płynnie całe zdanie, które ktoś mógł wreszcie zrozumieć. Zapewniam cię jednak Wanderlei, nie podpiszę kontraktu po to, żebyś mógł possać jakąkolwiek część mnie. Sugeruję, żebyś wziął kąpiel i odnalazł siebie.

Show musi trwać.

Komentarze

 • midern

  Z chęcią zobaczyłbym takie starcie 🙂 Co prawda, Chael zapewne unikałby walki w stójce, sprowdzałby na glebę..

 • kamerling

  Ja bym to widział tak:

  1. Najbardziej prawdopodobny scenariusz – Chael w każdej rundzie obala, kontroluje, uderza i punktuje. Dociąga w taki sposób do decyzji.

  2. Wanderlei wygrywa przez KO/TKO, bądź też opcja jeszcze mniej prawdopodobna – przez poddanie, na glebie Sonnen znowu się w coś pakuje. 

 • Pietrrokov

  Jeśli miałoby być takie starcie to ja chce 5-cio rundowy ME!

 • Tsubasa

  Jeśli dojdzie do tej walki to Chael obali Wanda, a znając odporność jego szczęki na ciosy, to może odpłynąć po efektownym G&P. Chael w parterze bardzo dobrze przechodzi pozycje. Dosiad w 2 walce z Andersonem, który nie był ani zmęczony, ani kontuzjowany Chael zdobył bardzo szybko. Z Wandem może być podobnie, z tym, że skończy się to przez (T)KO po ciosach w parterze.

 • Georges St-Pierre

  Z wielką checią obejrze ten pojedynek.

 • Pako

  no to show sie zaczelo 🙂 chcialbym aby Wand Znokautowal Chaela….

 • CroCop

  no i to jest to 😉 niechaj UFC zorganizuje tą walkę a będziemy się trash tallkiem jarać wszyscy jak pochodnie 😀 war Sonnen !

 • Eksporter Zla

  heh, fajnie, że Wand podjął rękawice i chce wejść z nim do oktagonu, ale że ten głupiec chce przegadać Sonnena? Heheheh, krzyżyk na drogę….

 • Pako

  Wand musial sie niezle zdenerwowac 🙂 byc moze dojdzie do takiego starcia…..

 • kamerling

  Sonnen załatwi 😉

 • kimura150

  Chael fajny gość ciśnie ich, ale wchodzi do klatki i walczy.